Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung CW - 21M63N ustawienia fabryczne.

26 Sie 2010 12:28 3219 9
  • Poziom 12  
    Witam, szukałem na internecie oraz na forum i nie znalazłem żadnego tematu gdzie było opisane jak wejść w ustawienia fabryczne mojego telewizora. Może ktoś wie jak to zrobić? :) Jest jeszcze taka sprawa że po odpięciu dekodera i podłączeniu zwykłej anteny tej 'siatkowej' nie ma prawie wcale obrazu, cały czas śnieży na wszystkich kanałach tylko chyba na polsacie widać troszkę coś. Próbowałem dostrajać i nie ma żadnej poprawy :( Wczoraj wymieniłem cały zasilacz i płytkie przy antenie i nadal to samo. Wszystko jest na pewno dobrze podłączone.
    Proszę o pomoc :)
    Pzdr
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Moderator
    To może poczytaj o chassis KS3A. Rozumiem że z AV działa.
  • Poziom 12  
    Z AV nie dziala :/ przełączałem AV1 AV2 AV3 i nic.
  • Moderator
    Ale masz podpięty np. dekoder pod AV, i nie działa? Głosu też nie ma? Więcej konkretnych informacji podaj, uniknie to zbędnego pisania.
  • Poziom 12  
    Własnie jak byl dekoder to wszystko bylo ok, dekoderu juz nie mam i chcialem miec telewizje na tej zwyklej antenie :] Głos jest , słychać jak sniezy .
  • Poziom 43  
    Jarrek7 napisał:
    Z AV nie dziala :/ przełączałem AV1 AV2 AV3 i nic.

Co tu więcej pisać jak on nie podłącza dekodera i chce odbierać przez AV ?

Jarrek7 napisał:
    Własnie jak byl dekoder to wszystko bylo ok, dekoderu juz nie mam i chcialem miec telewizje na tej zwyklej antenie :] Głos jest , słychać jak sniezy .
    To nadaje się do żłobka a nie tego działu.
  • Poziom 12  
    Kolego , napisalem ze jak był dekoder było wszystko dobrze , dekoder odpiałem , kable zmienilem , z AV sie bawilem probowalem dostrajac i nic.
  • Poziom 12  
    a wie ktos moze jak przywrocic ustawienia fabryczne ?
  • Poziom 43  
    Może byś tak spr. tą antenę na innym TV? Masz jeszcze Recora 4421
  • Poziom 12  
    Tamtego telewizora juz dobre 2 miesiace nie mam jak nie wiecej.