Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

alarm Meta System M320

player 12 Wrz 2004 16:17 6571 5
  • #1 12 Wrz 2004 16:17
    player
    Poziom 11  

Witam.
    Kupilem golfa IV z alarmem (jak w temacie), niestety alarm ten sluzy tu jako modul sterowania centralnym zamkiem. nie ma podlacznej syreny ani odciecia. poszukuje opisu wyprowadzen lub schematu tego alarmu. dodam, ze alarmy te czesto byly montowane w skodach. z gory dzieki za pomoc.
    pozdrawiam

0 5
  • #2 13 Wrz 2004 02:46
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 19 Wrz 2004 19:09
    janvsz
    Poziom 14  

Ten alarm trzeba zaprogramować!!
    włącz i wyłącz alarm (zamek centr.)
    włącz zapłon
    włuż kluczyk bryloczek czarny mały prostokątny
    wyjmij bryloczek
    wyłącz zapłon
    wyjmi kostkę od syreny
    poczekaj az zapiszczy cicho 1,2,3,4 razy
    włącz zapłon
    włuż kostkę do syreny
    zaprogramowałeś go :)
    alarm działa :) :)

0
  • #4 26 Paź 2004 17:04
    neo2k
    Poziom 18  

WITAM
    kupilem samochod i jest w nim tenze wlasnie modul meta system, wiem, ze w kluczyku byl pilot ale z kluczyka mam tylko fragmenty, mam tez pilota ktory mimo, ze sprawny to, nic na niego nie reaguje,
    gdzie mozna dorobic, zamowic itp taki wlasnie kluiczyk, pilot do tego alarmu, nadmoieniam, ze mam do niego karte z kodem (sluzacym wlasnie do dorobienia)
    pozdrawiam

0
  • #5 26 Paź 2004 21:36
    janvsz
    Poziom 14  

nie wiem gdzie kupić ten kluczyk (zadzwoń do fiata i zapytaj się gdzie ta firma ma swoją siedzibę lub serwis).
    Drugi pilot można zaprogramować.

0
  • #6 26 Paź 2004 21:45
    rafi999
    Poziom 16  

Jeżeli chodzi o alarm Meta System z okrągłymi pilotami to stwierdzam że to porażka.Posiada zaledwie spadek napięcia i jakieś tam odcięcie.Zdecydowanie wolał bym to wyciąć i zamontowć coś ciekawszego za niedużą kasę i odciąć przynajmniej 2 punkty + czujniki ultradźwiękowe i czujnik zbicia szyby+przechyłowy.

0