Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

alarm Meta System M320

player 12 Sep 2004 16:17 7246 5
    player
    Level 12  
    Witam.
    Kupilem golfa IV z alarmem (jak w temacie), niestety alarm ten sluzy tu jako modul sterowania centralnym zamkiem. nie ma podlacznej syreny ani odciecia. poszukuje opisu wyprowadzen lub schematu tego alarmu. dodam, ze alarmy te czesto byly montowane w skodach. z gory dzieki za pomoc.
    pozdrawiam
    User removed account
    User removed account  
    janvsz
    Level 14  
    Ten alarm trzeba zaprogramować!!
    włącz i wyłącz alarm (zamek centr.)
    włącz zapłon
    włuż kluczyk bryloczek czarny mały prostokątny
    wyjmij bryloczek
    wyłącz zapłon
    wyjmi kostkę od syreny
    poczekaj az zapiszczy cicho 1,2,3,4 razy
    włącz zapłon
    włuż kostkę do syreny
    zaprogramowałeś go :)
    alarm działa :) :)
    neo2k
    Level 18  
    WITAM
    kupilem samochod i jest w nim tenze wlasnie modul meta system, wiem, ze w kluczyku byl pilot ale z kluczyka mam tylko fragmenty, mam tez pilota ktory mimo, ze sprawny to, nic na niego nie reaguje,
    gdzie mozna dorobic, zamowic itp taki wlasnie kluiczyk, pilot do tego alarmu, nadmoieniam, ze mam do niego karte z kodem (sluzacym wlasnie do dorobienia)
    pozdrawiam
    janvsz
    Level 14  
    nie wiem gdzie kupić ten kluczyk (zadzwoń do fiata i zapytaj się gdzie ta firma ma swoją siedzibę lub serwis).
    Drugi pilot można zaprogramować.
    rafi999
    Level 16  
    Jeżeli chodzi o alarm Meta System z okrągłymi pilotami to stwierdzam że to porażka.Posiada zaledwie spadek napięcia i jakieś tam odcięcie.Zdecydowanie wolał bym to wyciąć i zamontowć coś ciekawszego za niedużą kasę i odciąć przynajmniej 2 punkty + czujniki ultradźwiękowe i czujnik zbicia szyby+przechyłowy.