Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

FIAT DUCATO 20001 2,8JTD PROBLEM Z ODPALENIEM

GELOOO1983 27 Aug 2010 12:56 4188 2
    GELOOO1983
    Level 2  
    Witam mam problem z odpaleniem mojego fiata >a oto historia siadly mi 2 wtryski zamowilem je i wymienilem auto nie chce mi odpalic czasami sie tam odzywalo na poczatku jednak nie odpalilo odpowietrzylem je przy wtryskach i ropa tryskala z listwy wtryskowej na kazdy wtrysk wiec spoko potem okazalo sie ze nie podgrzewa mi sie podgrzewacz elektryczny i dlatego nie chce pewnie zapalic poprostu przekaznik nie dawal napiecia(+) na tenze podgrzewacz el. zrobilem to i dalej nie chce mi palic postanowilem odpowietrzyc jeszcze raz go i sie okazalo ze ropa wcale juz nie tryska z listwy wtryskowej na zaden wtrysk zdjolem z filtra paliwa przewod paliwowy ktory idzie do pompy wtryskowej i wlozylem do karnistra z ropa zeby sprawdzic czy bedzie zasysac paliwo no i nie zasysa. Pytanie teraz czy mogla mi sie popsuc pompa paliwowa?? czy tez jakis regulator w tej pompie . A i czy wogole w baku jest jakas pompa paliwowa czy tylko ta pod maska ciagnie prosto ze zbiornika paliwo. Prosze o pomoc bo nie mam juz sil do tego auta nie moge go zaprowadzic do zadnego mechanika bo znajduje sie aktualnie za granica a irolowi to juz napewno nie dam sie do niego dotknac.
    vauer6
    Level 17  
    Jest pompa elektryczna w zbiorniku.Zaslepka z prawej strony siedzenia kierowcy. A tak poza tym to z tego przewodu powinno leciec paliwo po kreceniu rozrusznikiem a nie zasysac.
    GELOOO1983
    Level 2  
    czyli wynika ze prawdopodobnie mogla sie zepsuc ta pompka paliwa w zbiorniku ?? a ktory przewod powinien byc od zasysania ten 2 co jest przy filtrze bo ja zdiolem ten co idzie do pompy wtryskowej i wlozylem do karnistra z paliwem omijajac w ten sposob filter tak na logiczne myslenie to on powinien zasysac z filtra paliwado ktorego dochodzi paliwo ze zbiornika i podawac na listwe wtryskowa a zniej rzecz jasna na wtryski