Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FIAT DUCATO 20001 2,8JTD PROBLEM Z ODPALENIEM

GELOOO1983 27 Sie 2010 12:56 3336 2
  • #1 27 Sie 2010 12:56
    GELOOO1983
    Poziom 2  

Witam mam problem z odpaleniem mojego fiata >a oto historia siadly mi 2 wtryski zamowilem je i wymienilem auto nie chce mi odpalic czasami sie tam odzywalo na poczatku jednak nie odpalilo odpowietrzylem je przy wtryskach i ropa tryskala z listwy wtryskowej na kazdy wtrysk wiec spoko potem okazalo sie ze nie podgrzewa mi sie podgrzewacz elektryczny i dlatego nie chce pewnie zapalic poprostu przekaznik nie dawal napiecia(+) na tenze podgrzewacz el. zrobilem to i dalej nie chce mi palic postanowilem odpowietrzyc jeszcze raz go i sie okazalo ze ropa wcale juz nie tryska z listwy wtryskowej na zaden wtrysk zdjolem z filtra paliwa przewod paliwowy ktory idzie do pompy wtryskowej i wlozylem do karnistra z ropa zeby sprawdzic czy bedzie zasysac paliwo no i nie zasysa. Pytanie teraz czy mogla mi sie popsuc pompa paliwowa?? czy tez jakis regulator w tej pompie . A i czy wogole w baku jest jakas pompa paliwowa czy tylko ta pod maska ciagnie prosto ze zbiornika paliwo. Prosze o pomoc bo nie mam juz sil do tego auta nie moge go zaprowadzic do zadnego mechanika bo znajduje sie aktualnie za granica a irolowi to juz napewno nie dam sie do niego dotknac.

• #2 28 Sie 2010 16:49
    vauer6
    Poziom 17  

Jest pompa elektryczna w zbiorniku.Zaslepka z prawej strony siedzenia kierowcy. A tak poza tym to z tego przewodu powinno leciec paliwo po kreceniu rozrusznikiem a nie zasysac.

• #3 31 Sie 2010 17:15
    GELOOO1983
    Poziom 2  

czyli wynika ze prawdopodobnie mogla sie zepsuc ta pompka paliwa w zbiorniku ?? a ktory przewod powinien byc od zasysania ten 2 co jest przy filtrze bo ja zdiolem ten co idzie do pompy wtryskowej i wlozylem do karnistra z paliwem omijajac w ten sposob filter tak na logiczne myslenie to on powinien zasysac z filtra paliwado ktorego dochodzi paliwo ze zbiornika i podawac na listwe wtryskowa a zniej rzecz jasna na wtryski

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME