Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.
itemscope itemtype="https://schema.org/QAPage"

Canon e30 toner po regeneracji brak czerni

mareckopt 27 Sie 2010 14:14 1315 2
  • Canon e30 toner po regeneracji brak czerni

Poziom 10  

Witam
    Problem z tym tonerem polega na tym że pomimo zasypania do niego dedykowanego prochu wydruki po regeneracji są strasznie blade dodam że mam trzy takie katridże i we wszystkich jest ten sam problem, już kilkukrotnie je rozbierałem czyściłem zasypywałem na nowo i bez rezultatu. Zamontowany zamiennik w maszynie działa prawidłowo po włożeniu tonera regenerowanego wydruk jest bardzo jasny, blady ale ostry i czytelny. problem tyczy tylko odpowiedniej czerni. Dla testu zasypałem jeden z nich tonerem HP, bo w przypadku niektórych kanonów można zamiennnie stosować tonery np HP12a. ta próba też nie dała żądanego rezultatu. Proszę o pomoc i wszelkie podpowiedzi do rozwiązania mego problemu. Pozdrawiam
    Mareck

0 2
    Specjalista - kserokopiarki

Przecież E30 to analogowa kopiarka FC220 itp jak dobrze pamiętam :) Po co sypiesz tam toner od laserowego HP ? A jak chcesz mieć ładną kopię po regeneracji to użyj np. oryginalnego tonera od NP-6512 i będzie idealnie. Dość powiedzieć że sporo sprzedawców zasypek sprzedaje toner od NP-1550 i to jeszcze słabej jakości jako zasypkę do E30 .

C.

0
    Poziom 20  

Masz możliwość sprawdzenia jakość proszku.
    Wysyp go z dobrze działającego zamiennika.
    I zasyp nim oczywiście po wyczyszczeniu blado drukującą kasetę.

0