Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bosch SRV 45T03eu/30 palą wszystkie diody

lanza1 27 Sie 2010 15:39 3683 4
  • #1 27 Sie 2010 15:39
    lanza1
    Poziom 10  

Witam...mój problem polega na tym ,że zmywarka nie grzała wody i bardzo długo zmywała. Rozebrałem,wyczyściłem hydrostat, płaszcz wodny no i gdy włączałem zmywarkę klikłem, jakieś przyciski i pokazały mi się literki E0, P (można było zmieniać wartości). Teraz po włączeniu palą się wszystkie diody w przyciskach i pokazuje na wyświetlaczu wartość 24.Zmywarka włącza się ,zmywa przez 24 minuty lub dłużej i nie grzeje wody. Nie można zmienić programu. Cały czas palą te diody ;(

Proszę o pomoc.Może coś poprzestawiałem w tych kodach? .

0 4
  • #2 07 Lut 2011 11:25
    lanza1
    Poziom 10  

Ktoś miał taki sam problem z tymi kodami? jesli tak to proszę o informacje jak to poprawnie ustawić lub czy lepjej oddac do servisu?
    pozdrawiam

0
  • #3 07 Lut 2011 21:03
    mj_sup
    Poziom 16  

witam
    skoro nie grzeje wody to sprawdź grzałkę i czujnik temperatury

0
  • #4 07 Lut 2011 22:27
    lanza1
    Poziom 10  

Witam..Chodzi o to ,że przyczyną wadliwej pracy zmywarki był brudny płaszcz wodny , który przeczyściłem, ale przez przypadek pozmieniałem ustawienia servisowe no i teraz palą się wszystkie diody i nie działają programy ;(

1
  • #5 19 Lut 2011 10:15
    lanza1
    Poziom 10  

No i udało mi się rozgryźć programatorek Boscha. ;) wszystko pięknie działa.
    W opcjach servisowych można zmieniać poszczególne czasy programów, jak i również można zablokować programator.

Problem rozwiązany zamykam temat ;))

1