Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golarka - Panasonic ES7103 czy Braun 3 330 - którą wybrać?

27 Sie 2010 23:32 10192 8
  • Poziom 9  
    Witam

Mam pytanie do kompetentnych osób: którą z wymienionych w temacie golarek powinienem kupić? Dodam, że zależy mi na modelu, w którym folia i ostrza będą dłuuugo zdatne do użytku (mam gęsty zarost, więc ostrza w nieszczęsnym Gillette szybko się tępią). Z góry dzięki za odpowiedź.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 19  
    Posiadam właśnie ten model Brauna, kupiłem mniej więcej pół roku temu i jak do tej pory wszystko z nią ok. Goli jak goliła, ze swojej strony mogę powiedzieć, ze polecam.

Pozdrawiam! :)
  • Poziom 9  
    Dzięki za radę. A czy któryś z forumowiczów miał może kontakt z jakąkolwiek golarką firmy Panasonic? Wiadomo, że robią najlepsze telewizory, ale na ile dobre są ich golarki?
  • Poziom 13  
    Jeżeli masz gęsty i twardy zarost to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zakup golarki z głowicami golącymi. Dzięki nowoczesnym technologiom, golą one dokładniej i są bardziej wytrzymałe - nawet przy twardym zaroście. Marka Philips proponuje modele z trzema ruchomymi głowicami, które zapewniają idealne dopasowanie do twarzy. Ze swojej strony proponuję Ci model HQ 8250, który zapewnia:

- idealne gładką skórę i szybsze golenie, dzięki zwiększonej powierzchni golenia, którą zapewnia systemem Triple Track,
    - wyjątkowo gładkie golenie, dzięki systemowi Super Lift&Cut, czyli systemowi podwójnych ostrzy: pierwsze ostrze delikatnie unosi włoski a drugie goli zarost przy samej skórze.

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące golarek z głowicami, to chętnie na nie odpowiem. Proszę o kontakt na: ekspert(malpa)philips.com

• Poziom 9  
    witam
    miałem philipsa z trzema ostrzami i goliła średnio, szarpała i niedokładnie goliła, dużo lepsza jest golarka Panasonica zostawia jakieś pojedyncze włoski na szyi, mam twardy zarost i panasonic znacznie lepiej się sprawdza, z braunem nie miałem do czynienia więc się nie wypowiadam
  • Poziom 13  
    Brat ma Brauna tylko jakiś inny model to jak się goli to w całym domu słychać chodzi jak kosiarka do trawy , tak po zatem z Braunem mam osobiście nie za miłe wspomnienia .
  • Poziom 10  
    Witam
    Ja posiadam od 2 lat Panasonic ES 7036 i jestem zadowolony. Folia wygląda jak nowa, i goli tak samo od nowości. Wcześniej miałem Brauna i folię z nożykami musiałem zmieniać średnio co 6-8 miesięcy. Fakt, że Braun ma już 11 lat i jeszcze działa :)
    Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Mi także wydaje się, że Braun byłby lepszy. Brat ma golarkę tej firmy od poprzednich świąt i goli dość cicho, ponieważ z rana ani żona, ani synek nie budzą się. Opis: Nowa golarka 390 CC Series 3 – stworzona, aby zminimalizować podrażnienia skóry! Rozkoszuj się udanym i przyjemnym początkiem dnia z nową golarką Braun Series 3. Wydaje mi się, że jej koszt to od trzystu do ośmiuset złotych.
    http://www.kupujemy.pl/braun-390-cc-opis-specyfikacja.html