Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podlaczyc pilota do centralnego zamka w Mercedesie c180?

12 Wrz 2004 20:46 5489 8
  • Poziom 15  
    Mam Mercedesa z centralnym zamkiem ale brak jest pilota wiec kupilem centralke z alarmem i pilotami. Jak podlaczyc i do ktorych kabli pompki centralnego zamka??
  • Spec od samochodów
    Musisz dokupic dwa przekazniki bo tam sterowanie jest na przemian plusem otwieranie minus zamykanie jak kupisz przekazniki to daj znac to ci przesle schemat montazu
  • Spec od Mercedesów
    Witam
    Pomyliło Ci się z wcześniejszymi modelami. C 202 ma już sterowanie masą, masz plastikowy kluczyk czy scyzoryk ?(taki składany kluczyk) Od roku 97 ten sygnał biegnie inaczej, do modułu w drzwiach, ale dalej jest to sterowanie masą.
    Pzdr.
  • Spec od samochodów
    To niejest C202 ale C 180
  • Spec od samochodów
  • Spec od Mercedesów
    wloc napisał:

No dobra, nie C202 tylko W 202 którego nazwą handlową jest C 180
    Aktualnie jest nowa C klasa, w zupełnie nowej budzie, (C 180 także) sam więc widzisz że określenie C180 jest skromnie mówiąc bardzo nieprecyzyjne.
    Tak samo jest z nazwą "E klasa" pod którą przyszywały się ostatnie modele W124, potem było W210-okular (też E-klasa) teraz jest W 211 (też E-klasa) E-320 przykładowo wychodził w każdej z tych karoserii
    Pzdr.
  • Spec od Mercedesów
    No i jak wspomniałem są w tej C klasie (czyli W 202) dwa rodzaje kluczyków. Kluczyk plastikowy to już instalacja prawie zupełnie inna, oparta na transmisji CAN. To tak jakby dwa zupełnie różne auta :?
    Pzdr.
  • Spec od samochodów
    Tak masz racje troche sie zapedzilem
  • Poziom 1  
    witam
    jestem posiadaczem mercedesa w202 c250 D 94r
    i mam taki maly problem, a mianowicie, centralny zamek dziala, domykanie szyb dziala, tyle ze wszystko z kluczyka, nie posiadam zadnego pilota a bardzo bym chcial.
    przegladalem juz dziesiatki stron i wraz konkretnie nie wiem co musze kupic i gdzie podlaczyc.
    czy wystarczy kupic na allegro jakis sterownik z 2 pilotami ktorego cena to 70-110pln???
    i podlaczyc z jakimis przewodami za boczkiem przy nogach kierowcy??
    bardzo prosze o jakies wskazowki.