Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pioneer P88RS z Morel dotech ovation 6

APG 29 Aug 2010 13:59 1453 3
    APG
    Level 10  
    Witam serdecznie. Zastanawiam się pomału nad wymianą radia. Na razie posiadam Alpine CDE 111RM. Chodzi mi pogłowie Pioneer P88RS, (niektórzy chwalą go za jakość dźwięku, a poza tym podoba mi się jego wygląd). W przyszłości chciałbym jednak zakupić głośniki Morel Dotech Ovation 6, dlatego przy zakupie radia chciałbym wziąć pod uwagę to by dobrze się zgrało właśnie z tymi głośnikami. Jak myślicie czy taka konfiguracja będzie dobra?
    sanders156
    Level 35  
    Nikt rozsadny ci nie powie czy to bedzie dla ciebie najlepsze , poniewaz dochodzi kwestia wzmacniaza ktory tez bedzie mial wplyw na profil brzmienia , rowniez kwestia akustyki samochodu oraz montarzu bedzie odgrywala znaczaco role ale najwazniejszy bedzie twoj gust pod ktory to ma sie zgrac , nie sadze rowniez zeby ktos sluchal dokladnie tego zestawienia ( glosniki radio ) bez uzycia wzmacniacza...

Pionier daje duzo mozliwosci jest rozbudowana jednostka i jak kazda jednostka w takiej cenie gra poprawnie czy lepiej czy gorzej od innej tej klasy to juz kwestia gustu
    APG
    Level 10  
    Wiadomo, ze bez wzmacniacza do tych głośników nawet niema co się przymierzać, chodziło mi tylko o to czy radio nie będzie np ograniczało możliwości głośników. Częściowo mi rozjaśniłeś w głowie... Dzięki.
    sanders156
    Level 35  
    Nie ograniczac nie bedzie bo to dobre radio jak wzmacniacz bedzie na tym samym poziomie to juz pozostanie tylko kwestia niuansow