Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Panasonic TC-2671EE

zak22 13 Sep 2004 09:28 1323 6
 • #1
  zak22
  Level 10  
  Panasonic model TC-2671EE posiadam taki telewizor i ma jedna wade ekran jest lekko zielonkawy(zamiast bialego) co moze byc powodem tego i czy da sie to naprawic i w jakich kosztach sie zmieszcze.
 • #2
  Karol 1
  Level 25  
  Witam. To, że obraz jest zielonkawy to nie musi być wielka usterka, może to być tylko regulacja toru wzmacniaczy wizyjnych... Pewne elementy mogą z czasem zmieniać swoje parametry, nie muszą być wymieniane ( zmiany są małe w ich wartościach ) a właśnie po to są możliwości regulacyjne. jeśli jest uszkodzenie to - wiadomo trzeba naprawić, i tu są różne ceny w zależności od regionu kraju.... nie zawsze jest drogo tam gdzie sie wydaje... :) a poważnie to na ogół regulacje OTVC kształtują się od 40zł w zwyż.... co do napraw to to od 50 zł.
  Pesymistyczny koniec to taki, że to może być wykończony kineskop... a tu wiadomo co za tym idzie....
 • #3
  Michał.S
  Level 13  
  Witam proponowałbyłm zestroić ponownie statycznie i dynamicznie jeśli nie pomoże proponuję wymienić kineskop, co raczej nie jest opłacalne gdyż jest to stary model odbiornika.
  Pozdrawiam Michał.S
 • #4
  kaz69
  Level 32  
  Jest jeszcze możliwość regeneracji kineskopu , zabieg pozwala przedłużyć życie kinola
 • #5
  zak22
  Level 10  
  Gdzie sie znajduja te wzmacniacze wizyjne postaram sie je doregulowac a jak to nic nie pomoze to jaka to jest opcja z ta regeneracja
 • #6
  Karol 1
  Level 25  
  Kolego jeśli nie wiesz gdzie szukać wzmacniaczy wizyjnych w telewizorze to może zleć to kompetentnej osobie... - bez urazy, po takiej "doregulowce" cena może być troszkę odbiegająca od standardu cen serwisowych a wizyta serwisanta moze nawet opóźnić kupienie nowego OTVC :) POzdrawiam!
 • #7
  zak22
  Level 10  
  No wsumie masz racje jak go rozkrecilem to juz podziekowalem dobra zostawie to fachowcowi :D dobra dzieki za wszystko Pozdrawiam