Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blokujący ABS bmw e36 compact 97r

zavvada 29 Sie 2010 21:21 2913 5
  • #1 29 Sie 2010 21:21
    zavvada
    Poziom 10  

Witam mam problem z systemem ABS w BMW e36 compact 316 97r, tzn kontrolka gaśnie po odpaleniu. Podczas hamowania Abs się załącza lecz blokuje koła. Czuć, że pedał hamulca drży, np na piasku podczas hamowania jednak koła i tak się blokują. Podczas gwałtownego hamowania pedał drżał, a z opon szedł dym. Na mokrym też ładnie się od razu załącza, mimo to blokuje. Od czego mam zacząć?? Płyn jest, bezpieczniki wszystkie są dobre, przewody czujników sprawdzone.

0 5
  • #2 29 Sie 2010 21:30
    38209
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 29 Sie 2010 22:06
    zavvada
    Poziom 10  

Takiej odpowiedzi nie oczekiwałem. Byłem w serwisie i nikt nic nie wie. Przejrzałem internet i nigdzie nie ma takiego tematu żebym mógł podjąć jakiś krok.

0
  • #4 15 Sty 2012 11:19
    Przemas;-)
    Poziom 10  

witam
    Posiadam BMW e36 316 compact i mam identyczny problem jak autor tematu.
    I pytanko czy autorowi udało się rozwiązać ten problem jeśli tak to w jaki sposób.

1
  • #5 10 Lut 2012 23:11
    zavvada
    Poziom 10  

witam dawno mnie tu nie było. Sprawa wygląda tak, że przy wymianie klocków wyczyściłem pożądanie czujniki i koronki. Teraz już mi blokuje tylko jedno koło lewe przód. Na pewno mam pęknięty czujnik i muszę go wymienić. Czekam na dniach na przypływ gotówki kupię go i wymienię. Dam znać czy się zmieniło.

0
  • #6 10 Cze 2012 17:29
    damianblui09
    Poziom 1  

Z tym abs. Sprawa jest bardzo prosta . ;) Po prostu nalezy najpierw sprawdzic który czujnik i które koło blokuje.. Potem rozebrac to wyszyscic !!! wymienic czujnik .. I po kłopocie .. Tylko podkreslam tanich zamienników nie opłaca sie kupowac .. Bo inntak nie bendą działac jak powinny albo wcale .!

0