Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki wzmacniacz do tych kolumn?

stachewicz8 30 Sie 2010 00:20 1133 3
  • #2 30 Sie 2010 00:31
    bart1986
    Poziom 17  

Ja bym tego nie kupił za taka kasę... linki do allegro są nie zgodne z przepisami na forum podaj nr aukcji a nie całe linki.

0
  • #3 30 Sie 2010 05:17
    Marios221
    Poziom 20  

Te kolumny które podałeś to dla mnie beznadziejny chiński plastik który nie ma prawa dobrze zagrać.
    Czym napędzić najlepiej oryginalnym wzmacniaczem bo wydaje mi się ze to po prostu kolumny od mini wieży odpowiedz jest prosta NIE OPŁACA SIE!
    Jedyne co mi przychodzi do głowy to STX F-110 który kosztuje 110zł za sztukę w sumie tak naprawdę za tak małe pieniądze nic lepszego niż F-110 nie dostaniesz chociaż to bardzo prosta budżetowa kolumna lecz stawiam ze o wiele lepsza od tych jvc które podałeś i od wszelkiej maści VK chociaż sam nie słuchałem moge jedynie kierować sie opiniami na temat tych kolumn,najlepiej jak wypowiedział by się ktoś kto ich słuchał.
    Z ich napędzeniem nie będzie już problemu stawiam ze znajdzie się jakiś Sony,Denon,czy Technics z którym zmieścisz się w budżecie.

0
  • #4 30 Sie 2010 10:18
    globus1987
    Poziom 29  

bart1986 napisał:
    Ja bym tego nie kupił za taka kasę... linki do allegro są nie zgodne z przepisami na forum podaj nr aukcji a nie całe linki.

W tym dziale kolego linki są dozwolone radzę zapoznać się dokładnie z regulaminem.

Co do wzmacniacz to do takich kolumn obojętnie jaki wzmacniacz o mocy nie więcej niż 50w bo to bez sensu. Poszukaj jakiejś Yamahy z seri a np. A-560 lub 520 czy nawet modelu 500. Albo jakiegoś denona może być model pma-320 itd. To jaki to będzie wzmacniacz przy takich kolumnach raczej nie odegra dużej różnicy

0