Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B5 1998 Elektryka centralnego zamka

30 Sie 2010 07:37 7676 19
  • Poziom 12  
    Witam czytałem juz tyle podobnych tematów ale nic nie moge znalezc otóż nie działa mi zamek centralny, wlew paliwa nie otwiera, ustawianie lusterek tez nie działa , moduł rozbierany sprawny przewody do niego idace tez przeswietlone , sprawdzone przewody w gumach wszystko ok gdzie szukac dalej. bezpieczniki ok.
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Poziom 12  
    nie posiadam interfejsu chyba bede musial zakupic bo tutaj mechanicy chodzi o uk to odrazu by wymieniali najchetniej wszystko pokolei az trafia
  • Poziom 16  
    Zainteresuj się " VAG COM" na znanych portalach aukcyjnych.
    Cena ok 30 zł , czasami w tej cenie dają program diagnostyczny.
    W PASSACIE 1998 jest złącze OBD2 .
  • Poziom 12  
    dzieki bardzo tak zrobie za tydzien siostra przylatuje to mi przywiezie tylko czy vag com pojdzie pod usb bo moj laptop nie ma coma?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    Chyba wszystkie nowe VAG-i są na USB.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    moduł komfortu tutaj raczej nic nie ma do gadania
    jak to w b5 i b5 fl bywa co do centralnego to masz problem z zimnymi lutami lub mikrowłącznikami w zamkach drzwi, trzeba zdjąć boczki, wyjąć szybe i wyjąć całe poszycie razem z zamkiem przelutować 6 nóżek na płytce drukowanej
    przez to to i pewnie nie działa ci oświetlenie wnętrza przy otwartych drzwiach i lampki w drzwiach od spodu
    koszt żaden czas pracy ok 1 cały dzień

co do klapki to zdejmij prawe poszycie bagażnika i dostań sie do siłowniczka który otwiera klapke, pewnie sie zawiesił
  • Poziom 12  
    Witam odświezam temat zakupiłem kabel zainstalowałem Vag Com 409-1 łaczy się bez problemu z samochodem ale jak chce skanować auto to wyskakuje mi że mam wersje shereware i nie idzie dalej co mam zrobić?
  • Poziom 1  
    U mnie działa wszystko. Oświetlenie wnętrza, zamykam z każdej strony kluczykiem, mogę otworzyć pilotem, tylko nie mogę zamknąć pilotem
  • Admin grupy Samochody
    Foxkrzysiek napisał:
    Witam odświezam temat zakupiłem kabel zainstalowałem Vag Com 409-1 łaczy się bez problemu z samochodem ale jak chce skanować auto to wyskakuje mi że mam wersje shereware i nie idzie dalej co mam zrobić?
    Kupić licencję.:D
  • Poziom 12  
    Ok tak tez myślałem. Z tym centralnym jest tak że nie zamyka pilotem nie otwiera ale mrugają kierunkowskazy po zamknięciu ręcznie drzwi klapa jest cały czas otwarta od bagażnika, nie mruga dioda od immobilajzera nawet jak zamkne kluczykiem bagażnik to i tak nie zamyka no i lusterka nie działaja elektrycznie , czy ktoś ma pomysł jakiś jeszcze??
  • Poziom 15  
    mam pomysl . odpytaj wreszcie 46. pewnie go zmienisz lub zielenine odnajdziesz w sznurkach
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Co zrobiłeś do tej pory? Usterki tu opisane do bólu wraz ze zdjęcuiami, bez Vaga dałbyś radę. Sprawdziłeś moduł komfortu czy nie zielony, rozizolowałeś wiązki w miejscu połączeń, pewnie nie...
    Proszę pisać w dziale dla początkujących.
  • Poziom 12  
    tak moduł komfortu wyciągałem oglądany przez lupe brak zimnych lutów i sucho jest pod dywanikami wszystko jest ok wiazki także sprawdziłem dzisiaj postaram sie szczytać co mi pokaże vag com dam znać.

Dodano po 3 [godziny] 6 [minuty]:

zrobiłem odczyt Vag Com em taki efekt - https://obrazki.elektroda.pl/31_1283686451.jpg proszę o porady co z tym?
  • Poziom 10  
    Błąd 928 - mechanizm zamka centralnego drzwi kierowcy,
    Błąd 929 - mechanizm zamka centralnego drzwi pasażera,
    Błąd 930 - mechanizm zamka centralnego drzwi tylne lewe,
    Błąd 1334- sterownik drzwi tylnych prawych,
    Błąd 1179 - nieprawidłowo zaprogramowany klucz
  • Poziom 20  
    pod wykładziną tam koło modułu idzie wiązka i jest przykręcane oczko od masy i na tej wysokości jest rozwidlenie czerwonego przewodu z niebieskim paskiem tam idzie plus i on śniedzieje i go dokładnie sprawdź
  • Poziom 12  
    Witam problem rozwiązany moduł komfortu jak najbardziej był ok ale problem tkwił we wiązce do niego musiałem wymienić większa część bo po prostu się rozpadały łączenia i nie ominęło mnie przelutowanie zamków w drzwiach niestety ale podobno to wada tych aut teraz jest ok wszystko działa jak ruszam i przekroczę 15km/h zamyka się centralny i cała reszta działa dziękuję za porady i pomoc.