Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nikon COOLPIX S210. Czy opłaca sie wymieniać obiektyw?

30 Aug 2010 18:50 2485 3
  • Level 11  
    Aparat spadł z wysokości około 1 metra na posadzke z kamienia. Obiektyw się wykrzywił i aparat nie działa. Byłem zapytałem się w sklepie ile kosztuje taka naprawa to Pani poinformowała mnie że to się nie opłaca ponieważ taki obiektyw kosztuje około 400 zł. Proszę o pomoc gdzie w okolicach Tych na Śląsku mogę kupić taki obiektyw do takiego aparatu żeby mi się to opłacało bo chciałbym żeby ten aparat był naprawiony bo jest to prezent.

Dziękuję!!!
    Proszę o szybką odopowiedź.
    Pozdrawiam!!!

;]]]
  • Level 23  
    Witam !
    Musisz poszukać na znanym portalu aukcyjnym w dziale części do aparatów fotograficznych lub kupić na tym samym portalu uszkodzony aparat ze sprawnym obiektywem , ceny są tam o wiele mniejsze.
  • Level 28  
    Obiektyw z takim uszkodzeniem można naprawić może nie na 100 ale 80% w zależności od rodzaju uszkodzenia, co do kosztu to wydaje mi się iż za 50zł znajdziesz kogoś co to ci zrobi ale nie będzie to serwis.Na allegro sprzedaje się uszkodzone aparaty właśnie z taką usterką powiedzmy z przesyłką za 80zł są naprawiane i potem sprzedawane z zyskiem 50, 80 zł
  • Level 31  
    Naprawić się da - ale raczej przez podmianę już uszkodzonych elementów. To dość popularny model obiektywu. Nawet mam kilka takich w częściach :)