Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówko-zamrażarka ARISTON mbm1811f no frost-PROBLEM

30 Sie 2010 20:53 4205 3
  • Poziom 2  
    Witam!!
    Mam problem z lodówko-zamrażarką ARISTON mbm1811f polegający na zbyt mocnym mrożeniu zamrażarki oraz zbyt lekkim chłodzeniu lodówki!
    W szufladkach zamrażarki pojawia się szron co jest dla mnie dziwne ponieważ lodówka jest bez szronowa(no frost). Lodówkę trzeba rozmrażać co tydzień aby poprawnie funkcjonowała przez kolejny tydzień.
  • Poziom 16  
    sprawdź uszczelkę w zamrażarce czy dobrze dolega i jaka jest dokładnie temperatura w środku
  • Specjalista AGD
    Bezszronowość no frost polega na tym że nie ma szronu w części chłodziarkowej bo ciągnie zimne powietrze wentylatorem z zamrażarki.Wzamrażarce na produktach może być szron a szron z parownika powinien być roztapiany przez grzałkę w czasie postoju lodówki.Jeśli tworzy ci się za dużo szronu to właśnie może nie działać ta grzałka która jest wkomponowana w żeberka parownika
  • Poziom 2  
    Przepraszam za odkop ale lodówka dalej nie działa a mam pytanie. Można jakoś tą grzałke wymienić jeśli tak to prosze o kontakt tutaj lub na e-mail: ww.art(malpa)o2.pl lub gg: 12766091 z góry dzięki.