Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Neostrada 2,4 Problem z ściąganiem torrentów

30 Sie 2010 22:10 1394 11
  • Poziom 9  
    Witam mam Neostrade 2,4 m /s i ściąga mi pliki(torrenty) max. 120 kb/s. Kiedyś miałem Neostrade 1,3 mb/s i pliki też mi się ściągały 120 kb/s. Dlaczego tak się dzieje co mam zrobić ??
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 43  
    Być może Twoja centrala na to nie pozwala - nie daje za bardzo rady.
  • Poziom 43  
    ze stron idzie normalnie? Może tniesz gdzieś klienta i nie pamiętasz o tym? Przeinstaluj go albo spróbuj innego.
  • Poziom 9  
    Wcześniej miałem uTornent odinstalowałem go i zainstalowałem Vuze (nadal tak samo się ściąga). Jakiś test prędkokości w Vuze wykazał:

Your upload speed limit: 32,6 kb/s (267 kbit/s)
    Vuze limit will be set to: 26,O kb/s (tick)

Z tego co zaobserowowałem to to że ta prędkość pobierania jest stała cały czas 120-130 nie z chodzi niżej ale wyżej też nie idze :(
    Co mam jeszcze zarobić pomóżcie.
  • Poziom 43  
    Nie odpowiedziałeś na pytanie, czy ze stron ściąga się tak samo czy szybciej? Bo jeśli tak samo to jesteś przycięty na loginie po prostu.
  • Poziom 9  
    Pobrałem plik z strony przklej.pl ściąga się z prędkością tak samo 120 kb/s. To co mam zrobić??
  • Poziom 43  
    infolinia? masz modem czy router? od kiedy masz nowa predkosc?
  • Poziom 9  
    Modem SpeedTouch 330 a nową prędkość mam od wczoraj.
  • Poziom 43  
    daj im jeszcze 2-3 dni a jak po tym na loginie nie wskoczy Ci nowa prędkość to monituj u nich.
  • Poziom 9  
    ok jak coś ruszy to napisze
  • Poziom 9  
    Ciągle nic! Jeżeli o to ci chodziło to pod loginem pisze szybkość 2,4 mb/s, ale dalej ściąga się tak samo...
  • Poziom 11  
    jeżeli dalej masz taką predkość to cosik masz z hasłem wezwij serwis to ustala co jest grane,

Jezeli ci przy polączeniu pokazuje 2,4 a sciągasz tak jak bys miał 1m to jest problem na centrali chyba ze masz zbyt długą linie,to też sie przyczynia do obniżenia szybkosci, zobacz co pokazuja speed testy jeżeli wyjdzie 1m dzwon na infolinie niech podsylaja serwisantów sprawdza na swoim sprzęcie bo predkość wykreowana jest na 2m a na centrali maja zle ustawienia.