Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Patrol 2,8 1999. Automatyczne właczanie świateł.

31 Sie 2010 06:05 4914 4
  • Poziom 17  
    Mam nietypowy problem. Znajomy chce pominąć w tym nissanie automat włączający automatycznie światła po uruchomieniu silnika. Zależy mu aby włączać światła standardowo, bez automatu. Czy ktoś wie gdzie znajduję się ten moduł i jak go można pominąć.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 18  
    Kolego ,teraz Ci dokładnie nie powiem, bo za bardzo nie kojarzę ale morze jest to tylko kwestia ustawień za pomocą urządzenia diagnostycznego (programowanie).
  • Poziom 17  
    Znalazłem taki schemat (poniżej).

Nissan Patrol 2,8 1999. Automatyczne właczanie świateł.

Jest to scalenie trzech stron schematu. EL-67 i EL-68 jest to wersja z automatem świateł. EL-61 wersja bez automatu. Moje pytanko, czy wystarczy wypiąć przewód z przełącznika świateł "COMBINATION SWITCH (LIGHTING SWITCH)" z k.11 czy muszę szukać tego automatu o wywalić go całkowicie.
  • Poziom 19  
    Witam wiem, że temat stary ale mam ten sam problem i nie mogę go rozwiązać.
    Może teraz ktoś orientuje się jak to urządzenie do automatycznego włączania świateł usunąć lub pominąć ?
    Z góry dziękuję za pomoc.
  • Poziom 1  
    Witam,

Moduł "skandynawski" można usunąć z tym że trzeba skrosować w 8 pinowej łączówce piny 10 z 11 światła tylne i jeszcze piny których w tej chwili nie pamiętam ale mogę sprawdzić jak jest taka potrzeba.

Ps. moduł jest przy zbiorniku spryskiwaczy i można go usunąć gdyż jest montowany jako opcja dla północnej Europy.