Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nawigacja - trudny wybór moov500 + AM?

31 Sie 2010 11:39 6213 17
  • Poziom 9  
    Witam.
    Od jakiegoś czasu rozglądam się za dobrą nawigacją za rozsądną, cenę, wybór jest duży w związku z tym trudno jest się zdecydować.
    Myślę by nie wydać więcej niż 500-600 zł bo nie jeżdżę dużo i navi będzie mi potrzebne jedynie od czasu do czasu.

Myślę o połączeniu nawigacji mio500 z automapą co o tym myślicie?
    Proszę o rady :)
  • Poziom 27  
    Sam śmigam na takiej nawigacji - zero problemów bardzo szybki start ( w samolocie wiedziałem gdzie jestem ) . Sama automapa - słyszałem różne opinie, ale jak dla mnie mapa jest super i nie zamienił bym na inną ! Dużo tańszy jest GoClever ale ma wadę - błyszczący ekran i w słońcu masakra ! Natomiast sama nawigacja pracuje super no i ten duuuży ekran.
  • Poziom 15  
    Ze swojej strony mogę polecić Larka 50.x + Automapę. Lark w cenie 270zł ( przekatna 5" a nie 4,3" , 1GB wewnętrznej + transmiter FM) Mapa Polski XL 6.6 w cenie 189 zł. Jak łatwo policzyć to jeszcze zostanie Ci w kieszeni trochę gotówki.
  • Poziom 38  
    LArki serii 50.x, Manta 5x, GoClevery maja nie dosc ze blyszczacy, BARDZO kruchy ekran - jesli juz peknie, np. po wlozeniu z plastikowa zapalniczka do kieszeni, co sie czesto zdaza, to wymiana jest nieoplacalna.

Zasada taka - albo kupujesz jednorazowke (jak wymienione) albo dokladasz 100zl i kupujesz cos co bedzie pracowalo dlugo i bez problemu, jak mio z serii MOOV. A 500tka z najtanszych jest najlepsza.
  • Poziom 9  
    no wiec chyba zostane przy moov 500 bo w korzystnej cenie teraz na allegro chodza i juz maja wgraną automape co zaoszczedzi mi komplikacji :)
  • Poziom 9  
    zakup dokonany, tak wiec oficjalne podziekowania :) mam tylko pytanie odnosnie Automapy mam na nia licencje rok, ale rok liczymy od daty zakupu czy od daty pierwszego zalogowania u nich na stronie?

• Poziom 43  
  • Poziom 9  
    bede ja mial zainstalowana na karcie sd, tak wiec jak bede chcial dokonac aktualizacji to mam podlaczac moov 500 do komputera czy wystarczy jak wloze do niego karte?
  • Poziom 9  
    no to ok :) dzięki
  • Poziom 9  
    nawigacja kupiona, wszystko ok, działa bez zarzutu, mam jednak pytanie dot. ważności subskrypcji, na stronie automapy jest napisane, że "Zgodnie z warunkami licencji, każdy użytkownik ma 12 miesięcy na pobieranie bezpłatnych aktualizacji (nowych map i programu) od dnia pierwszej rejestracji". Tylko czy chodzi o moją pierwszą rejestrację? czy o rejestrację która miała miejsce w momencie instalowania automapy na karcie przez sprzedawcę?
  • Poziom 38  
    Jesli kupiles Automape niezarejestrowana - 12 mies. od daty pierwszej rejestracji.
    Jesli kupiles z drugiej reki - od daty pierwszej rejestracji dokonanej przez poprzedniego wlasciciela.
  • Poziom 9  
    no to ok, to pozostaje mi czekać do wersji automapy 6.7. lub nawet na spokojnie do 6.8 co by za wcześnie sie nie zarejestrować :)
  • Poziom 38  
    "za wcześnie sie nie zarejestrować" ??

Jesli zakupionej Automapy juz UZYWASZ, to oznacza ze jest ona zarejestrowana. Pozostaje wylacznie kwestia sprawdzenia na stronie automapa.pl kiedy uplywa termin subskrypcji.

Oczywiscie Automapa ktora NIE BYLA ani razu uruchomiona (ona sama wie, nie oszukasz :) ) moze sobie lezec na polce i czekac nawet do ukazania sie wersji sto-osiemnascie.
  • Poziom 9  
    ja kupiłem automape na karcie pamięci i mam na nią licencję typu oem więc nie jest ona jeszcze zarejestrowana
  • Poziom 38  
    Jesli jest zainstalowana tj. da sie uruchomic, to jest zarejestrowana i juz uplywa jej termin subskrypcji.
    sprawdz na stronie Automapy , wpisujac kod z karty oraz e-mail: oem(malpa)automapa.pl

Oczywiscie mozesz nie sprawdzac i uwazac tak nadal jak uwazasz, a pozniej sie zdziwisz, ze nie mozesz sciagnac aktualizacji i musisz placic za przedluzenie subskrypcji :)
  • Poziom 9  
    hehe nie no az tak uparty nie jestem :) posłucham więc osoby która zna się lepiej :) dzięki