Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tech st-37 - spalony przekaźnik od podajnika

31 Aug 2010 12:50 8389 3
  • Level 10  
    Posiadam sterownik TECH st-37. Niestety ostatnio zablokował mi się silnik podajnika paląc styki przekaźnika załączającego, który jednocześnie wypalił część płytki i ścieżek. W związku z tym bardzo proszę o podesłannie schematu zasilania lub zdjęć sterownika (płytki od strony urządzeń 230V) aby można go było odbudować.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • Level 1  
    Jaka diagnoza? Mam podobny problem. Coś fuknęło w sterowniku, śmierdzi i dymi. Efekt jest taki, że cały czas podaje zasilanie na podajnik. Reszta działa normalnie.
  • Level 10  
    Najpradopodobniej "skleiły" się Panu styki przekaźnika od podajnika. Propnuje od razu wymienić przekaźnik włączający podajnik. Koszt elementu 6zł.
  • Level 10  
    Witam mi także spalił sie sterownik tech ST - 37
    Jak panowie sobie poradzili?
    Czy ktoś ma schemat?
    Co waszym zdaniem jest do wymiany wysyłam fotki?

Tech st-37 - spalony przekaźnik od podajnika Tech st-37 - spalony przekaźnik od podajnika Tech st-37 - spalony przekaźnik od podajnika Tech st-37 - spalony przekaźnik od podajnika Tech st-37 - spalony przekaźnik od podajnika Tech st-37 - spalony przekaźnik od podajnika Tech st-37 - spalony przekaźnik od podajnika Tech st-37 - spalony przekaźnik od podajnika Tech st-37 - spalony przekaźnik od podajnika