Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel omega problem z zawieszeniem przednim

31 Sie 2010 13:22 1785 10
  • Poziom 17  
    Witam serdecznie. Mam taki problem otóż co 10.000 kilometrów jestem zmuszony wymieniać łączniki stabilizatora z powodu ich nadmiernego zużywania i nie ma tu znaczenia czy to sa jakieś podróby czy markowe. Dodam iż auto w 99%jest eksploatowane w warszawie. Chodzi o to ze wydaje mi się ze ciutke przy często wymieniam te elementy byłem z tym u mechaników stwierdzili ze zawieszenie jest ok. i taka sytuacja wynika z bardzo częstego podjeżdżania pod krawężniki.
    Opel omega 2.0 16v manualna skrzynka
  • Poziom 13  
    Ja mam też omegę i mam to samo. Co rok muszę to wymieniać. I końcówka drążka też leci często. Widocznie te typy tak mają.
  • Moderator Samochody
    Markowe to niby jakie, te po 50zł to takie same buble jak te po 30zł, więc albo się bierze najtańsze albo min 100zł za sztukę.
    Jedynie stan amortyzatorów może mieć wpływ na szybsze ich zużywanie.
  • Poziom 17  
    zakładałem delphi
  • Poziom 10  
    sadze raczej ze ten typ tak ma. delphi to calkiem sprawdzona marka czesci. mozesz ewentualnie zrobic geometrie ale nie sadze ze to pomoze
  • Moderator Samochody
    Lubię delphi i swag z tych tańszych marek, bo są dokładnie wykonane, zawsze pasują, więc z montażem nie ma problemów i szybko się zużywają więc klient wraca po nowe. :D
  • Poziom 17  
    Łącznik stabilizatora w Omedze jest najczęstszym elementem wymienianym w zawieszeniu. Nie na to patentu - Niemiec nie przewidział norm na polskie dziury w drogach.
  • Poziom 30  
    Dobre są łączniki firmy LEMFÖRDER kupione w Niemczech.
  • Poziom 38  
    Megawe napisał:
    Dobre są łączniki firmy LEMFÖRDER kupione w Niemczech.

No „ja” bo w Niemcach wszystko jest najlepsze i tylko dla nich robią super towary , a polska to taka mała wiocha na pograniczu Nigerii nie daleko buszu no nie?
    Omega ma tą wadę i na to się nic nie poradzi . Jedyne co można zrobić to wymieniać na łączniki sprawdzone i tu nie zawsze jakość idzie w parze z ceną .
  • Poziom 17  
    LEMFÖRDER i GM szły na pierwszy montaż w tym aucie.
  • Poziom 17  
    wymiana na sprawdzone sprawę załatwiło