Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Włącznik/wyłącznik świateł w Ursus 3512

31 Sie 2010 14:56 22272 8
  • Poziom 2  
    Mam problem z wymianą włącznika/wyłącznika świateł w moim traktorze ursus 3512! Na oryginalnym włączniku/wyłączniku do każdego kabla są odpowiednie symbole 1,2,3,4,5 a na nowo zakupionym włączniku/wyłączniku są symbole 57/58,30,56a,56b,49.
    W wymianie pomogłaby mi wiadomość, za co odpowiada kabel w danym kolorze.
    PS.Z góry dziękuję za pomoc
  • Poziom 19  
    No kolego jeśli Ty nie wiesz co oznacza symbol 30 to się nie bierz za to. Może jutro jak mi się uda to Ci zeskanuje schemat podłączenia tej wiązki przewodów pod ten wyłącznik i zamieszcze tu to będziesz miał to jak na dłoni.
    Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    57/58- światła pozycyjne
    30- napięcie ze stacyjki
    56a- światła drogowe
    56b- światła mijania
    49- sygnał
    co do 56a i 56b mogę się mylić na pewno są to światła tylko mogą być odwrotnie

Moderowany przez Błażej:

Nie do końca! 30 to zasilanie STAŁE, czyli zasilanie stacyjki idące z akumulatora. Zasilanie po stacyjce to 15.
    49 to wejście przerywacza kierunkowskazów, a nie sygnał!

• Poziom 2  
    O to chodziło, wielkie dzieki.
  • Poziom 19  
    Co prawda po fakcie ale może jeszcze się komuś przyda. Poniższy schemat i objaśnienia dotyczą pomostowych wersji ciągników Ursus 2812, 3512
    Włącznik/wyłącznik świateł w Ursus 3512 Włącznik/wyłącznik świateł w Ursus 3512 Włącznik/wyłącznik świateł w Ursus 3512
  • Poziom 16  
    lukasz506 robiłeś te zdjęcia aparatem -prawda? Jeśli nie masz możliwości zeskanowania to użyj w aparacie opcji ''dokument'' wtedy będą czytelniejsze. Wrzuć jeszcze raz przydadzą się na pewno. Najwyżej któryś z modów podmieni.
  • Poziom 19  
    Tak robiłem aparatem te foty ale mój aparat ma tylko 6 megapixeli i wyszło jak wyszło, a mam możliwość zeskanowania ale scan jest zapisany w takim formacie że nie da rady go wrzucić na elektrode, kiedyś jak będę miał chwilę czasu to praerobie te scany.
    Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    ok sprawa rozwiazana, temat zamykam;)
    Moderowany przez Błażej:

A użyć odpowiedniego przycisku zamykającego wątek, to już nie łaska?