Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

czesio w nawigacji lark 50.1

andrzejszcz1 31 Sie 2010 17:01 5996 7
  • #1 31 Sie 2010 17:01
    andrzejszcz1
    Poziom 2  

Witam

jestem od niedawna posiadaczem nawigacji lark 50.1, niestety nie potrafię sobie poradzić by wgrać czesia w larka, jeżeli może ktoś pomóc to bardzo będę wdzięczny.
    mój lark nie jest odblokowany, wgrałem nowy soft ponieważ miałem problemy z satelitami i godziną która się nie podtrzymywała. Teraz już jest lepiej chodź jeszcze to nie to czego oczekiwałem po tym sprzęcie
    za pomoc z góry dziękuję.
    Andrzej

0 7
  • #3 01 Wrz 2010 11:35
    andrzejszcz1
    Poziom 2  

Witam

możesz wyjaśnić słowo "radzę" bo nie rozumiem, grozisz mi?
    czytałem o larkach w których podobno nawiguje czesio, dlatego pytam.

0
  • #4 01 Wrz 2010 13:33
    Ronin64
    Poziom 35  

He he kolega nerwowy :) Chodzi o regulamin bardziej. A jeśli koniecznie chcesz mieć głos czesia w automapie to wystarczy poprosić wujka dobra rada np. google i on z pewnością coś doradzi motyla noga ;)

0
  • #5 01 Wrz 2010 16:53
    jever 23
    Moderator - GSM

andrzejszcz1 napisał:
    Witam

możesz wyjaśnić słowo "radzę" bo nie rozumiem, grozisz mi?
    czytałem o larkach w których podobno nawiguje czesio, dlatego pytam.

Nie mam zamiaru ci grozić :-D:-D
    Podałem link- przeczytałeś?
    A dodatkowo jeszcze dodam : https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic851754.html - twoje pytanie podpada pod punkt 4 ;-)

0
  • #6 02 Wrz 2010 22:49
    andrzejszcz1
    Poziom 2  

witam

moje "grozisz mi" też było w formie żartu, jak widać i napisałem jestem nowym na tym forum dlatego nie wiedziałem w czym problem, wiadomo jak jest z regulaminami odznacza się że się przeczytało i tyle teraz już rozumiem, znacie jakieś inne fora gdzie odnajdę podpowiedź na moje zapytanie. ale nie mówcie jakie bo mnie jeszcze zamkną. :D

0