Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Starlet zanikające napięcie

31 Sie 2010 19:03 1866 5
  • Poziom 2  
    Witam przy próbie odpalenia samochodu nie da sie uruchomić zapłonu (kontrolki sie nie zapalaja) przy probie odpalenia słychać jedynie pykanie przekaźnika , jednoczesnie przy probie odpalenia spala sie bezpiecznik 60A w skrzynce z przekaźnikami. Samochód da się odpalić z pychu ,ale wtedy silnik nie pracuje normalnie ... Co to może być?
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 18  
    Sprawdź akumulator.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 2  
    akumulator jest ok , swiatla i wszystko oprucz tych kontrolek działa
  • Poziom 24  
    To trzeba sprawdzić rozrusznik alternator no i od czego ten bezpiecznik 60 A
    a od kontrolek tez jest jakiś bezpiecznik a może wypioł sie przewód zasilajacy deske rozdzielczą?
  • Poziom 2  
    był bezpiecznik guage bodajrze wlasnie teoretycznie od zegarów ,ale wymienilem go i juz sie nie spala ... ale kontrolki dalej nie swieca ,a kostka sie nie wypiela sprawdzialem . Bezpiecznik 60A wydaje mi się zabezpiecza wszystkie przekaźniki ? Możliwe to jest?
  • Poziom 1  
    Mam taki sam problem , tylko ze swiatla dzialaja , po przekreceniu kluczyka nic sie nie pojawia , radio i nawiew nie dziala , rozrusznik kreci , co moglo pojsc? A Moze kolega Majoo juz naprawil swoja Starletke , moja to D4D AVensis z 2000roku