Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Avila restartuje się tylko podczas słuchania muzyki.

31 Sie 2010 21:02 3409 8
  • Poziom 2  
    Witam, samsung avila restartuje się tylko podczas słuczania muzyki.Co radzicie?
  • Poziom 12  
    Na początek reset *2767*2878#, ew. soft, ew reset eeprom *2767*3855#.
  • Poziom 26  
    Reset pomoże ale problem powróci za jakiś czas. Aviki chyba tak maja bo już miałem kilka przypadków ze resetowały się w rożnych momentach, problemy z czytaniem kart i różne inne dziwne problemy których normalny śmiertelnik by się nie spodziewał. Aktualizacja do najnowszego softu i będzie ok
  • Poziom 29  
    Wgranie softu rozwiąże problem
  • Poziom 2  
    Witam,włożyłem nową karte SD wgralem muze i na razie nie ma problemu
  • Poziom 11  
    Witam. mam podobny,problem, choć rezultat gorszy. Ustawiałem w avili GPS. Telefon nagle wyłączył się i... non stop uruchamia do pewnego momentu i od nowa... póki nie wyciągnę baterii. Nie mogę go też naładować (pomyślałem, że może coś z baterią jest), Ale nic - w kółko to samo.

Jutro oddaję do serwisu - chyba, że ktoś może zna na to sposób?

31.10.2010 Oddałem do serwisu - nie było wyjścia. Jak oddadzą - podam co było przyczyną. Jeśli jednak Wasza Avila restartuje sie od czasu - z dużym prawdopodobieństwem czeka Was serwis[/i]
  • Poziom 10  
    Odebrałeś telefonik z serwisu?
    Podrzuć co było przyczyną i jakie koszta, mi również się wyłącza ale po rozmowie.
    Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Oddałem 28.10 w salonie Play - żeby mi podbili gwarancję, a poza tym nie miałem czasu by siedzieć w domu i czekać na kuriera. W każdym razie telefon dotarł do regenersis 4.11. Zatem 4 dni robocze leżał sobie w salonie. 8.11 status naprawy się zmienil na "urządzenie gotowe do wysyłki", potem na numer listu przewozowego. 10 przesyłka została przez kogoś odebrana w Poznaniu (mieszkam 35km od tego miasta, więc poszedłem do salonu, w ktorym dowiedziałem się, że paczki z reguły docierają do nich w czwartki. Zostałem poproszony o cierpliwość. Niestety skończyła mi się, bo jest 15.11, telefon kupiłem nowy 20.10, a użytkowałem go ledwie tydzień i mimo, że niby naprawiony, nadal go nie mam.

Co do przyczyny, raz w statusie pojawiło mi się wymiana anteny i.... nie pamiętam tego drugiego elementu - jak tylko telefon wróci, napiszę co wpisano w gwarancję. Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Wymieniono w mojej Avili płytę główną, przetestowali baterię, zarysowali pokrywę baterii, wgrali nowy soft z mnóstwem dem i tylko dwoma pełnymi wersjami gier. Odnoszę wrażnie, ze telefon lepiej reaguje na dotyk, ale może się mylę.

Pozdrawiam