Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
TermopastyTermopasty
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak wykonac podkowe do kuchni weglowej o podanych wymiarach

01 Sep 2010 12:16 9198 11
  • Level 9  
    Witam posiadam niewielką kuchnię węglową...z początku zależało mi na ogrzaniu tylko kuchni ponieważ nie było mnie stać na większe inwestycje... niedawno spalił mi się bojler elektryczny od ciepłej wody no i chwilowo trzeba sobie jakoś radzić.Kuchnię więc planuje przerobić tak aby można było uzyskać ciepłą wodę.Poniżej zamieszczam zdjęcie mojej kuchni a w zasadzie paleniska i tu zaczną się moje pytania...czy trzeba przerabiać kuchnie ? czy da rade wykonać wężownice do takiej kuchni jaką mam? jeśli tak to prosił bym o jakieś rysunki aby łatwiej było mi to wszystko rozpatrzyć...chciałbym to zrobić jak najszybciej bo niestety jesień się zbliża wielkimi krokami a bez cieplej wody to naprawdę masakra.
    Posiadam rurę 2 cale ocynkowaną czy taka się nada ? ścianka ok 0,3cm pozdrawiam serdecznie i czekam na jakieś info:) e-mail Bosaczek55(malpa)wp.pl gg 2766437 proszę o wszelkie porady
  • TermopastyTermopasty
  • Level 9  
    hm nie rozumiem jeśli chodzi Ci o tą prowizje to właśnie próbowałem to zmienić ale nie bardzo wiem jak wpisałem -0.01 więc może pomoże a sorki ale nie zwróciłem na to uwagi zakładając temat a spieszyłem się i jeszcze net idzie jak krew z nosa...pozdrawiam i czekam na jakieś odpowiedzi

ps nie wiem czy to jakieś istotne informacje ale mój domek jest murowany baniak cieplej wody chce umieścić na strychu
  • Level 9  
    no to jak nikt nic nie podpowie ? w czym tkwi problem ze nikt nic nie pisze ? zależy mi na tym aby zmontować to przed jesienią wiec za wszelką pomoc będę wdzięczny pozdrawiam
  • TermopastyTermopasty
  • Level 9  
    aha a jakiej rury w takim razie potrzebuję? skoro na wszystko tak to w takim razie może zechcesz podpowiedzieć mi jak przerobić kuchnię ? na rysunku mógłbyś np dorysować ścianki i wymiary a także jak poprowadzić wężownicę

Proszę poprawić błędy pisowni. Zdanie rozpoczynamy wielką literą.
    mod - mirrzo
  • Level 9  
    Ok w takim razie dodam jeszcze raz tą fotkę tylko zaznaczę ze bez prowizji.Jak wykonac podkowe do kuchni weglowej o podanych wymiarach
  • Level 9  
    no wszystko fajnie tylko jakbyś mógł mnie uświadomić ile taka wężownica jest w stanie ogrzać czy zbiornik 100l będzie odpowiedni ? w jakiej pozycji ją umieścić ? z tego co widzę to chyba lepiej będzie kupić niż robić samodzielnie ... 3kw czy to duża wydajność czy mała ?
  • Level 9  
    No myślę ze niedługo chyba zacznę przebudowę kuchni mam nadzieję ze jakoś to wyjdzie...myślałem nawet nad dodaniem jednego grzejnika w łazience ale to chyba nie wypali w tym roku