Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hp pavlilion dv6-1210sa sterowniki do xp

01 Sep 2010 14:32 3574 16
  • Level 14  
    Everest nie wyświetla mi grafiki, ściągam ta co mi podałeś obsługuje większość modeli jak widzę.
    Identyfikatory:
    grafika
    PCI\VEN_1002&DEV_9553&SUBSYS_3060103C&REV_00
    PCI\VEN_1002&DEV_9553&SUBSYS_3060103C
    PCI\VEN_1002&DEV_9553&CC_030000
    PCI\VEN_1002&DEV_9553&CC_0300

audio1
    HDAUDIO\FUNC_01&VEN_1002&DEV_AA01&SUBSYS_00AA0100&REV_1001
    HDAUDIO\FUNC_01&VEN_1002&DEV_AA01&SUBSYS_00AA0100

audio2
    HDAUDIO\FUNC_01&VEN_111D&DEV_7603&SUBSYS_103C3060&REV_1002
    HDAUDIO\FUNC_01&VEN_111D&DEV_7603&SUBSYS_103C3060

kontroler magistrali zarządzania systemem
    PCI\VEN_1002&DEV_4385&SUBSYS_3060103C&REV_3A
    PCI\VEN_1002&DEV_4385&SUBSYS_3060103C
    PCI\VEN_1002&DEV_4385&CC_0C0500
    PCI\VEN_1002&DEV_4385&CC_0C05

Ściągam tą grafikę teraz ma 110mb to potrwa... odezwę się jak coś podziała. A narzie reszta których nie znalazłem...
  • Level 33  
    Audio

Są pod Viste, więc spróbuj ręcznie rozpakować i wskazać poprzez aktualizuj sterownik.
  • Level 14  
    Redgy wrote:
    Popraw temat dv6-1210sa a nie dc6-120sa bo taki produkt nie istnieje.
    Podaj , identyfikatory wystąpienia urządzeń do których sterowników ci brakuje.

Grafika

Podczas instalacji pojawił się błąd że nie znalazł urządzenia i niemoże zainstalować managera catalyst.....

Grafika nie działa
  • Level 14  
    FAQ -Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje
    ;///// MOŻESZ WYSAŁAĆ JESZCZE RAZ ?

Dodano po 6 [minuty]:

Redgy wrote:

nie obsługuje urządzenia. nie działa ;/
  • Level 33  
    ATI

Wchodzimy na stronę i pobieramy aktualny sterownik Catalyst dla kart ATI. Po pobraniu przechodzimy na witrynę i pobieramy DH Mobility Modder.
    Następnie rozpoczynamy instalacje pobranego sterownika, ale przerywamy po rozpakowaniu pliku. Sterownik został rozpakowany do folderu C:ATI/SUPPORT. Następnie uruchomiony DH Mobility Modderi klikamy na Browse, wskazujemy katalog. do którego rozpakowany został sterownik. Wybieramy Modify. Sterownik zostanie zmodyfikowany. Możemy przystąpić do instalacji.

Zainstaluj UAA dla windows XP jeśli nie masz SP3.

Audio spróbuj to. Instalacja ręczna poprzez aktualizuj sterownik.

Zainstaluj HP Wireless Assistant, włącz moduł Bluetooth bo inaczej będzie problem z instalacją sterowników.

Modem

HP Quick Launch Buttons

Webcam

HDD Protect Sensor

Jak nie działa bezpośrednio to klikasz prawym myszy na dany SoftPack i mając zainstalowanego winrara wypakowujesz pliki do katalogu następnie wskazujesz ręcznie sterownik.

Możesz załączyć raport z everesta.
  • Level 14  
    Redgy wrote:
    ATI

Wchodzimy na stronę i pobieramy aktualny sterownik Catalyst dla kart ATI. .

Pierwszy link jest do strony AMD wybieram "ATI Mobility Radeon HD 4530 " i wybieram XP i odsyła mnie na strone hp(gdzie niema sterów do xp) Gdy wybieram inny system operacyjny jest ok sterowniki pojawiają się na stronie AMD.

Tylko co teraz szukam tych sterów pod XP i nic.. :(
  • Level 33  
    Zmodyfikuj Ati Catalist z poprzednich linków lub spróbuj zmodyfikować ten od Visty. Nie mam obecnie laptopa z tą kartą, żebym mógł ci podesłać gotowe i już zmodyfikowane sterowniki. Aplikacja modyfikuje zawartość plików *.inf dodając odpowiednie wpisy, tak aby karta była rozpoznawalna. Driver Pack jest uniwersalny ale trudno, o to aby zawierał wszystkie wpisy kart Ati. Dlatego potrzebna jest ta modyfikacja. Wtedy zniknie komunikat : "nie wykryto odpowiedniego urządzenia ..."
  • Level 14  
    Redgy wrote:
    Zmodyfikuj Ati Catalist z poprzednich linków lub spróbuj zmodyfikować ten od Visty. Nie mam obecnie laptopa z tą kartą, żebym mógł ci podesłać gotowe i już zmodyfikowane sterowniki. Aplikacja modyfikuje zawartość plików *.inf dodając odpowiednie wpisy, tak aby karta była rozpoznawalna. Driver Pack jest uniwersalny ale trudno, o to aby zawierał wszystkie wpisy kart Ati. Dlatego potrzebna jest ta modyfikacja. Wtedy zniknie komunikat : "nie wykryto odpowiedniego urządzenia ..."

napisałeś Aplikacja modyfikuje jaka aplikacja ?? wszystkie sterowniki które mi dałeś i które ja znalazłem sa w rozszerzenie .exe nie mają folderu nawet.
  • Level 33  
    Quote:
    Sterownik został rozpakowany do folderu C:ATI/SUPPORT. Następnie uruchomiony DH Mobility Modderi klikamy na Browse, wskazujemy katalog, do którego rozpakowany został sterownik. Wybieramy Modify. Sterownik zostanie zmodyfikowany.

Czy to jest w jakiś sposób nie jasne?? Jest exe, który wypakowuje się do C:ATI/SUPPORT lub innego tymczasowego katalogu. Używasz DH Mobility Modderi. Prościej już nie można.
  • Level 33  
    x86 to architektura 32 bitowa więc nie rozumiem pytania. Oczywiste, że
    NetFx20SP2_x86.exe
  • Level 14  
    dobra ściągam teraz neta2.0 ...
    gdy włączyłem wskazałem folder było zaczeło ładowac dane i gdy włączył się instalator to wyskoczył taki błąd:
    Hp pavlilion dv6-1210sa sterowniki do xp
  • Level 14  
    Podsumowując po czasie, nie zainstalowałem sterów do grafiki reszta poszła. Podejrzewam że Grafika się uszkodziła pod wpływem temperatury grzejącego się procesora AMD.