Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot Boxer 2,5 Td 1999r 這篡ska,linka od gazu i woda.

piniuu 01 Sep 2010 17:06 2307 4
    piniuu
    Level 11  
    Mam problem z moim Peugeotem, pierwszy problem dotyczy 這篡sk przednich k馧 i tylnich. Prawa strona prz鏚 po z這瞠niu i przejechaniu 10km mia豉 du篡 luz, wymieni貫m na nowe, i wymieni貫m ca造 prz鏚 (tzn prawa+lewa strona) i po oko這 5 ty znowu s kwalifikowane do wymiany. A natomiast ty po 2 ty jest te do wymiany, dodam 瞠 jak je wymia mechanik musia pod szlifowa piast bo 這篡sko by這 zaspawane. CO z tym jest?

Drugi Problem dotyczy nie szczelno軼i uk豉du ch這dzenia. Auto postoi kilka dni i pod konsol ze strony pasa瞠ra jest woda. Wsypa貫m proszek do uszczelniania ale nie pom鏬 za wiele. Dlaczego tak si dzieje?

Ostatni problem to ci篹ko chodz帷a linka od gazu. Wymontowa貫m j na pedale zala貫m p造nem hamulcowym pomog這 na troch. Po czasie znowu si zacina ( nie mo積a jej wcisn望 albo chodzi bardzo ci篹ko). Zauwa篡貫m 瞠 ma on problem jak linka wychodzi z kabiny(na zgi璚iu). Co mog z tym zrobi?

Prosz o pomoc.
    User removed account
    User removed account  
    piniuu
    Level 11  
    Haha, bylem u niego, co do wycieku nie jest pewien kt鏎y wa i chce konsole rozebra, da貫m mu czas do poniedzia趾u mo瞠 kto mi co doradzi. A co do linki to nie wiem czy wymiana wystarczy;/
    pioart
    Level 38  
    Pozostaje mi tylko pogratulowa wyboru mechanika , oraz pomys逝 wsypywania czegokolwiek do uk豉du ch這dzenia , pomijam fakt nie zlokalizowanego wycieku i nadzwyczaj profesjonalnego podej軼ia do wymiany 這篡sk / m這t , m這tek , m這teczek , szlifierka / W ten spos鏏 to nawet nie ma znaczenia jakiej jako軼i zak豉dane 這篡sko .
    A link trzeba wymieni , tak po prostu i problem zniknie / chyba / .
    piniuu
    Level 11  
    Trzeba by這 wyszlifowa 這瞠 bo nie da這 rady wsadzi 這篡ska, a poza tym poprzedni w豉軼iciel doci庵n掖 tylko 這篡sko i zaspawa podstaw w 鈔odku. A na przodzie to nie wiem kumple tez nie wiedz, mo瞠 kupi musz oryginalne 這篡ska w serwisie i tam niech za這膨 tylko 瞠 z but闚 tam wyskocz.