Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot Boxer 2,5 Td 1999r 這篡ska,linka od gazu i woda.

01 Sep 2010 17:06 2274 4
  • Level 11  
    Mam problem z moim Peugeotem, pierwszy problem dotyczy 這篡sk przednich k馧 i tylnich. Prawa strona prz鏚 po z這瞠niu i przejechaniu 10km mia豉 du篡 luz, wymieni貫m na nowe, i wymieni貫m ca造 prz鏚 (tzn prawa+lewa strona) i po oko這 5 ty znowu s kwalifikowane do wymiany. A natomiast ty po 2 ty jest te do wymiany, dodam 瞠 jak je wymia mechanik musia pod szlifowa piast bo 這篡sko by這 zaspawane. CO z tym jest?

Drugi Problem dotyczy nie szczelno軼i uk豉du ch這dzenia. Auto postoi kilka dni i pod konsol ze strony pasa瞠ra jest woda. Wsypa貫m proszek do uszczelniania ale nie pom鏬 za wiele. Dlaczego tak si dzieje?

Ostatni problem to ci篹ko chodz帷a linka od gazu. Wymontowa貫m j na pedale zala貫m p造nem hamulcowym pomog這 na troch. Po czasie znowu si zacina ( nie mo積a jej wcisn望 albo chodzi bardzo ci篹ko). Zauwa篡貫m 瞠 ma on problem jak linka wychodzi z kabiny(na zgi璚iu). Co mog z tym zrobi?

Prosz o pomoc.
  • User removed account  
  • Level 11  
    Haha, bylem u niego, co do wycieku nie jest pewien kt鏎y wa i chce konsole rozebra, da貫m mu czas do poniedzia趾u mo瞠 kto mi co doradzi. A co do linki to nie wiem czy wymiana wystarczy;/
  • Level 38  
    Pozostaje mi tylko pogratulowa wyboru mechanika , oraz pomys逝 wsypywania czegokolwiek do uk豉du ch這dzenia , pomijam fakt nie zlokalizowanego wycieku i nadzwyczaj profesjonalnego podej軼ia do wymiany 這篡sk / m這t , m這tek , m這teczek , szlifierka / W ten spos鏏 to nawet nie ma znaczenia jakiej jako軼i zak豉dane 這篡sko .
    A link trzeba wymieni , tak po prostu i problem zniknie / chyba / .
  • Level 11  
    Trzeba by這 wyszlifowa 這瞠 bo nie da這 rady wsadzi 這篡ska, a poza tym poprzedni w豉軼iciel doci庵n掖 tylko 這篡sko i zaspawa podstaw w 鈔odku. A na przodzie to nie wiem kumple tez nie wiedz, mo瞠 kupi musz oryginalne 這篡ska w serwisie i tam niech za這膨 tylko 瞠 z but闚 tam wyskocz.