Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP 6910p identyfikacja srzętu

02 Wrz 2010 09:34 3277 6
  • Poziom 31  
    Witam

Mam pytanie odnośnie Laptopa HP 6910p

Na spodzie jest nalepka service tag: 6910pST7300W4X80MI20PeS

Czy jest ktoś w stanie zidentyfikować specyfikację tego komputera. Głównie chodzi o typ karty graficznej oraz matrycy.

Pozdrawiam.
  • Poziom 32  
    Wszystkie sterowniki oraz dokumentacja do pobrania ze strony producenta. A ileż to modeli HP6910p znajduje się na jego witrynie?
  • Poziom 31  
    Tak, ale z informacji tam zawartych nie można wywnioskować jak duży jest dysk 40, 60, 80 GB, jaka jest matryca WXGA czy WXGA+, nagrywarka DVD czy Combo, jaki układ klawiatury, procesor, pamięć, grafika, itd, itp.
    Nie pisałem, że potrzebuję sterowniki, tylko informacje o specyfikacji zawartej w numerze Service tag.
  • Poziom 32  
    Informuję ponownie, że wszystkie sterowniki oraz dokumentacja z precyzyjnym zestawieniem konfiguracyjnym znajduje się do wglądu lub pobrania na stronie producenta. Proszę, korzystając z podpowiedzi tam zawartych nauczyć się identyfikacji sprzętu. Do dyspozycji materiały poglądowe w tym w formie video.
  • Poziom 31  
    Przeglądnołem co się dało na stronie producenta łącznie z poradnikami montażu i demontażu poszczególnych elementów wraz z ich numerami katalogowymi, ale nie znalazłem nic co by wskazywało jaki model matrycy jest zamontowany w laptopie z numerem service tag: 6910pST7300W4X80MI20PeS, jak również co znaczą poszczególne symbole w tymże numerze.
    6910p to model T7300 to procesor, a dalej... może kolega pomoże?
  • Poziom 31  
    W informacjach tam zawartych widnieje, że w tym modelu może być taka lub inna część, ale nie ma wzmianki o tym co mówi numer service tag. Podając tam numer produktu "p/n" mogę zgrać wszelkie możliwe sterowniki, do każdej konfiguracji, ale nie ma tam jednoznacznej informacji o zawartości i znaczeniu numeru (service tag) o który mi chodzi..