Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw touareq opinie co im najczęściej dolega

walham 02 Wrz 2010 09:44 1766 5
  • #1 02 Wrz 2010 09:44
    walham
    Poziom 9  

chętnie poczytam opinie na temat tego auta ponieważ po lekturze ogłoszeń trochę dziwią mnie dość niskie cyny jak na Suva vw-eja

0 5
  • #3 22 Wrz 2010 19:05
    Maki225
    Poziom 9  

Zależy z jakim silnikiem? nie polecam diesla na pompowtryskach.

0
  • #4 22 Wrz 2010 22:36
    siewcu
    Poziom 33  

Niby dlaczego diesle na pompowtryskach są złe ? Bo to diesle czy dlatego, że są na PD ?

0
  • #5 29 Lip 2012 22:09
    Pierwszy 24
    Poziom 10  

Witam.w moim przypadku miałem dużo kłopotów i kosztów...z pneumatycznym zawieszeniem na przodzie.niektórzy mówili że to wina ciężkiego silnika - 5.0 V10 TDI.
    w pore sprzedałem auto i zmieniłem na młodszy model po liftingu z silnikiem 3.0 V6 TDI z takim samym zawieszeniem.
    Nie wiem czy to kwestia młodszego modelu czy jednak lżejszego silnika ale jak narazie z pneumatyką nic sie nie dzieje.wszystkim którzy zastanawiają sie nad wyborem między zawieszeniem pneumatycznym a tradycyjnym....polecam przejechac sie jednym i drugim...jak dla mnie pneumatyka jest niezastąpiona...przynajmniej w tym aucie.

0
  • #6 04 Sie 2012 00:05
    andrzej lukaszewicz
    Poziom 38  

walham napisał:
    chętnie poczytam opinie na temat tego auta ponieważ po lekturze ogłoszeń trochę dziwią mnie dość niskie cyny jak na Suva vw-eja

No bo to żadna marka luksusowa takie VW... Kup sobie cayenne, to zapłacisz więcej, jeśli Ci o to chodzi...

0