Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Sprinter 413 czujnik położenia wałka rozrządu

02 Wrz 2010 15:45 6990 10
  • Poziom 13  
    Witam wszystkich elektrodowiczów, potrzebuję waszej pomocy w znalezieniu czujnika położenia wałka rozrządu w Mercedesie Sprinterze 413 (2.2 CDI). Dodam, iż przeszukałem całe forum i mimo że jest wiele informacji dotyczących tego czujnika nie znalazłem informacji określających jego położenie w silniku. Proszę o schematy, zdjęcia, lub wskazówki słowne. Pozdrawiam i oczekuję szybkiej odpowiedzi.
  • Poziom 39  
    Szukaj na silniku a nie w internecie.
  • Poziom 13  
    Nie zaśmiecaj forum takimi pierdołami. Jak nie masz nic do zaprezentowania to zamilcz !
  • Poziom 35  
    kamilsos napisał:
    Nie zaśmiecaj forum takimi pierdołami. Jak nie masz nic do zaprezentowania to zamilcz !

No to podpowiedz misiu koledze albo pokaż paluszkiem,wtedy sam będziesz mógł milczeć.
    Rada całkiem prawidłowa z reguły jest zamontowany na silniku
  • Pomocny post
    Spec od Mercedesów
    kamilsos napisał:
    Dodam, iż przeszukałem całe forum

Nie zarzekaj się, że przeczytałeś całe forum. Jak by tak było, to na pewno znalazłbyś link do programu "EPC on-line" służącego do wyszukiwania części w samochodach Mercedes:
    Mercedes Sprinter 413 czujnik położenia wałka rozrządu
    Czujnik którego szukasz ma oznaczenie 11, i oczywiście znajduje się w okolicy wałka rozrządu. Dla średnio zaawansowanego mechanika nie jest problemem jego znalezienie - po prostu słabo szukałeś. Zarówno na silniku jak i w internecie.
  • Poziom 39  
    Zaśmiecanie forum to twoje pierdołowe pytania. Ty masz dużo do powiedzenia tylko nic z tego nie wynika. To do kol. kamilsos.
    Kol. Gerri udzielając odpowiedzi na to pytanie przyczyniasz się do zeszmacenia tego forum jeszcze bardziej, gościowi się nie chce poszukać bo łatwiej kliknąć i już jakiś chętny do [podpowiedzi się znajdzie.
  • Poziom 13  
    Po to jest to forum, żeby pomagać ludziom, a nie żeby leczyć kompleksy i się wymądrzać tak jak ty.
  • Poziom 39  
    Ilu ludziom ty pomogłeś? Swoje kompleksy chyba już wyleczyłeś?
    Forum jest po to żeby dyskutować a nie pomagać leniom którym nie chce się wykazać własnej inicjatywy.
  • Spec od Mercedesów
    KONIEC panowie!
    Też nie popieram lenistwa, ale akurat w tym przypadku zdawałem sobie sprawę, że czujnik może być trudny do znalezienia, gdyż jest ukryty pod pokrywą. Dlatego zamieściłem obrazek.
    Naprawdę uważacie, że głupi czujnik jest wart tak rozbudowanej dyskusji (całkowicie odbiegającej od tematu)?
  • Poziom 39  
    Ale tutaj nie chodzi o czujnik tylko o podejście gościa do tematu.
  • Użytkownik usunął konto