Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4, 1998 rok, 1,6 AHL - wymiana wahaczy

02 Wrz 2010 19:49 3831 4
  • Poziom 10  
    Witam Od pewnego czasu zawieszenie przednich kół staje się coraz głośniejsze i postanowiłem wymienić wahacze. Tylko nie wiem czy mam kupić cały komplet na oba koła i wszystkie wymienić naraz czy szukać tych stukających podczas jazdy. Słyszałem kiedyś od jakiegoś mechanika że najczęściej lecą górne wahacze i niema sensu wymieniać wszystkich. Natomiast inny gość mi powiedział że najlepiej wymienić cały komplet i mieć jakiś czas sprawę stuków zawieszenia z głowy. A jak myślicie czy taki zestaw wahaczy firmy DENCKERMANN za około 550zł, to może być w miarę przyzwoita jakość tych części. Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Zakładam że kupisz zamienniki. Jeśli tak to gdy trzeba wymienić więcej niż 3 wahacze to zakup zestawu i wymiana wszystkich jest najlepszym rozwiązaniem, tak z punkty ekonomiki jak i technicznego.
  • Poziom 10  
    A jak myślicie te wahacze marki DENCKERMANN, które można kupić za około 550 złoty na Allegro to są warte tej kasy, czy to może jakiś straszny szajs?
  • Poziom 31  
    nie kupuj tandety , bo pół roku pojeżdzisz i robota od nowa. pieniądze wyrzucone w błoto. jak chcesz autem jeździć to zainwestuj. górne lemforder, dolne TRW, końcówki TRW.
  • Poziom 16  
    toku74 ma racje.. ale to juz gorna polka.. jesli chcesz pojezdzic to kup zastaw ruvilla i z 60 tys km pojezdzisz;)