Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odzyskanie numerów z karty Sim...

03 Wrz 2010 17:06 42109 12
  • Poziom 16  
    Witam i proszę o pomoc.
    Zachciało mi się aktualizować LG KU990 nowym softem i dodatkami do tego modelu. I wszystko pięknie weszło tylko zapomniałem wyciągnąć kartę sim z telefonu i wyczyściło mi książkę telefoniczną ;( .
    Czy jest możliwość odzyskać ponownie numery z sim?
  • Poziom 15  
    jezeli miałeś je na sim to są bezpieczne, ustaw w telefonie odczyt z sim, jezeli miałeś je na telefonie to niestety już ich nie odzyskasz
  • Poziom 16  
    No właśnie jak chcę żeby skopiować z sim to pokazuje ze zero elementów więc boję się że mi wyczyściło ;(
  • Poziom 10  
    No to mogło wyczyscic...
    Najlepiej przełóż karte sim do innego fona i zobacz jak byly na sim to nie powinno usunac.
  • Poziom 16  
    Właśnie zrobiłem to i niestety muszę stwierdzić że karta jest pusta ;(
    A jest jakaś możliwość jakimś programem odzyskać te numery? Są bardzo ważne dla mnie bynajmniej kilka z nich.
  • Poziom 10  
    Ja o zadnych programach nie slyszalem. Jedyne co to mozesz odzyskac nr u operatora ale jak to dokladnie wyglada to nie wiem. W orange swego czasu mozna bylo na necie na swoim koncie zobaczyc nr do ktrych sie dzwonilo nawet kilka miesiecy wczesniej, jednak bez jakich kolwiek danych osobowych same nr.
  • Poziom 16  
    Oj same numery nic mi nie powiedzą ;( jedynie bym musiał wydzwaniać na te numery ale to będzie problem bo sporo tego było.
  • Poziom 10  
    Noo to przykro mi... wiecej nie pomoge sprobuj jeszcze u operatora ale tez mysle ze wiele nie wskórasz....
    Powodzenie ;)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Na przyszłość polecam synchronizację kontaktów z telefonu i np. z komputerem. Innym rozwiązaniem jest założenie konta na google.com - tam można stworzyć listę kontaktów z informacjami o telefonach, urodzinach, adresie, e-mailu, stronie www, itp. do tego podział na grupy - idealne rozwiązanie dla posiadaczy telefonów z systemem Android ;) Pozdrawiam!
  • Poziom 16  
    Dzięki zaraz sprawdzę ten program, do tej pory jeszcze nie zapisałem nic na tej karcie sim.Jak tylko sprawdzę to napiszę czy się udało.
  • Poziom 16  
    ehhh myślałem że to można za pomocą telefonu to zrobić a będę musiał zakupić czytnik kart sim.Mam Phenixa programator ale nie wiem czy za jego pomocy da rady to zrobić.