Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z odbiornikiem Mistsubishi.

14 Wrz 2004 10:38 924 3
  • Poziom 10  
    Witam grupowiczów!!!

Na wstępie wyjaśniam że laikiem w temacie napraw sprzetu elektronicznego.
    Mam problem z radio-odtwarzaczem samochodowym firmowym który dostałem wraz z autem.
    Problem polega na tym, że jak autko jest blisko nadajnika danej stacji to moge tę stację odbierać. Jeżeli zaś jestem już w odleglości wiekszej niż powieczmy 1km to sa tylko trzaski i szumy.
    Mowa o radiu Mistsubishi. Są na nim następujące oznaczenia:
    - MR123626
    - RX-238WD
    - 3490022
    Nie mam pojęcia które oznacza model odbiornika.
    Dodam jeszcze że radio jest w systemie amerykańskim i nie pozwala dostroić wszystkich stacji:(

Zwracam się z tego miejsca do Szanownych Grupowiczów o pomoc!
    Bardzo lubie ten sprzęt i chciałbym go naprawić.
    Niebawem udam sie do serwisu RTV i nie chcial bym zostać oszukany.
    Dlatego z tego miejsca prosze o przybliżenie problemu czyli co jest uszkodzone, ile czasu powinna trwać naprawa i jaki powinien być jej koszt.
    Z góry dziekuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam
    Woytek
  • Spec od car audio
    koszt od 30 do 200 zł zależy czy da się naprawić czy do wymiany cała nietypowa głowica FM. A syntezę to nie wiem czy ktos przestawi.
  • Poziom 27  
    Witam...Jeśli chodzi o to co może być....z radyjkiem...od zimnych lutów w głowicy do jej uzkodzenia...lub nieprawidłowe jej zasilanie...jesli chodzi o czas...to może chwile potrwać...zależy jakie scalaki i problem ktoś zastanie po podniesieniu blach...
    Ogulnie rzecz biorąc...te radyjka czesto do serwisów nie trafiaja wiec zanies do kogos co naprawde wie co robi i jest polecany przez wielu...
    Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Może po prostu zacząć od sprawdzenia anteny