Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nokia 1100 simlock sieć nieznana

podoboq 04 Sep 2010 20:26 2543 10
    podoboq
    Level 17  
    Witam,

Mam nokię 1100 która posiada simlocka,ale nie na polską sieć.Ktoś może mi powiedzieć na jaką sieć jest ten kod :0514088 coś z duńskich operatorów
    mundek223
    Level 29  
    A chcesz z niej zdjąć simlocka czy wgrać pl meni
    podoboq
    Level 17  
    Zdjąć simlocka ,pl menu mi nie potrzebne
    mundek223
    Level 29  
    W Swoim profilu masz (Naprawy GSM)podepnij pod boxa i zdejmij sima i z głowy
    podoboq
    Level 17  
    Tylko że mam ufs3 tylko a do niego 1100 nie mam kabla.Chcę tylko wiedzieć z jakiej sieci to jest ten kod 0514088
    staś pytalski
    Level 39  
    Sieć to Comviq Sweden - 0514088
    User removed account
    Level 1  
    staś pytalski
    Level 39  
    AlfaCentauriss wrote:
    Wiem że odgrzewam lecz szkoda powielać identyczny temat. Znalazłem w kartonie niegdyś z wystawek przywiezioną 1100. Ten sam model.
    No i nie czyta kart sim, pewnie simlock. Wie ktoś skąd zassać kalkulator aby wygenerować kod?
    Druga sprawa - ten kod 0514088 to na bank S-COMVIQ?
    Zostały mi dwie próby zdjęcia simlocka. Początkowy IMEI to 35, wskazuje na Polskę ale ile w tym prawdy...

Imei 35 nie jest wyznacznikiem pochodzenia z Polski.
    Spróbuj przetłumaczyć napis, który widzisz, bo telefon z simlockiem informuje, np że karta SIM nieważna.
    Jeżeli jest napis "włóż kartę SIM" i jest ona włożona - może być inny problem.
    Sprawdź symbol RH -XX, bo dla Nokii 1100 były np RH-18 dla Nokii 1100, RH-38 dla Nokii 1100a, RH-36 dla Nokii 1100b, może tu jest problem. Dawno nie generowalem kodu dla tych telefonów.
    Product code jest to Comviq ze Szwecji.
    A kod wpisywałeś z włożną kartą, czy bez? Wpisujesz kod z +1 czy z +7 na końcu?
    Poza tym,.może ktoś przed Tobą generował kody i licznik prób jest zablokowany.
    Jak chcesz to mogę Ci wygenerować kod, tylko wyślij mi imei na PW, porównasz ze swoimi kodami.
    User removed account
    Level 1  
    staś pytalski
    Level 39  
    Na chomiku jeszcze możesz poszukać tego lub innego kalkulatora.
    User removed account
    Level 1