Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Tab - Tablet z Androidem

djmati111 04 Wrz 2010 21:09 1552 0
 • Samsung Galaxy Tab działa w oparciu o procesor Cortex A8 1 GHz, który powinien zapewnić mu stabilną pracę. Jednocześnie 7-calowy wyświetlacz TFT-LCD o rozdzielczości 1024x600 powinien pozwolić na dobre wrażenia z multimedialnej rozrywki. Nie bez znaczenia dla odbioru mediów jest wsparcie dla Flasha 10.1 oraz odtwarzanie filmów HD.

  Samsung Galaxy Tab - Tablet z Androidem
  Urządzenie zostało wyposażone w dwie kamery. Pierwsza (1,3 MP) jest wbudowana w przedni panel i umożliwia korzystanie z połączeń wideo. Do robienia zdjęć i nagrywania filmów służy druga kamera 3 MP znajdująca się z tyłu z matrycą 3 MP.

  >>> Czytaj: Samsung prezentuje dwa nowe smartfony z Androidem
  Galaxy Tab ma 16 lub 32 GB pamięci wewnętrznej. Obsługuje łączność 3G HSUPA, Wi-Fi i Bluetooth 3.0. Wymiary fizyczne urządzenia do 190,09x120,45x11,98 mm. Galaxy Tab waży 380 g. Bateria 4000 mAh powinna pozwolić na 7 godzin odtwarzania wideo (dane producenta).

  Jak już wspomniano, urządzenie działa pod kontrolą systemu Android 2.2 i wspiera Flash 10.1. Daje dostęp do Android Market, Samsung Apps oraz do takich usług Google, jak Google Maps Navigation (Beta) czy Google Goggles.

  Samsung Galaxy Tab - Tablet z Androidem

  Miłośników książek może ucieszyć Readers Hub, czyli narzędzie, które łączy aplikacje do odczytu dokumentów, takich jak e-booki, czasopisma i gazety. Na potrzeby użytkowników oddawane jest jednorodne i intuicyjne środowisko obejmujące takie sekcje, jak "Moja biblioteka", "Sklep" i "Odczyt". Z chwilą pojawienia się urządzenia w sklepach mają być dostępne ponad 2 miliony książek w 20 językach, 1600 gazet w 47 językach.

  Narzędzia Media Hub, Music Hub oraz Social Hub będą dostępne w zależności od rynku. Inne dodatkowe funkcje to Thinkfree Office, Swype oraz Hybrid Widget.

  Samsung Galaxy Tab trafi do sklepów w Europie i w Korei w połowie września, a w październiku na pozostałe rynki (m.in. do USA i Azji).

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  djmati111
  Poziom 1  
  Offline 
  djmati111 napisał 1 postów o ocenie 0, pomógł 0 razy. Mieszka w mieście -. Jest z nami od 2010 roku.