Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak obejść filmy na YT? Dodanie logo. Jakim programem?

04 Wrz 2010 22:37 1310 3
  • Poziom 20  
    Witam :|
    Czy mieliście może sytuacje że zamieściliście na portalu youtube filmik np. własnego autorstwa a jakiś hejter go sobie pobrał i wrzucił go na swój profil i pod nim się podpisał! Prawda że wkur**ające!

1)Czy jest na to sposób żeby zablokować możliwość pobierania filmów tak żeby jak filmik jest publicznie dostępny to żeby był niewidoczny link do filmu albo coś innego?
    2)możecie mi rzucić nazwę jakiegoś programu najlepiej w jeżyku PL. albo link do pliku programu (np. w chomiku) takiego żeby można było obrobić plik .avi albo .flv
    tak żeby jak najmniej stracił na jakość i zrobić taką akcję żeby np. w dolnym rogu rzucić nazwę albo moje jakieś logo które będzie wyświetlane od początku do końca filmu, albo coś takiego żeby można było wstawić np. w środku filmu 10s. pasek z tekstem taki jak leć w telewizji na dole ekranu z newsami?
    Czekam na posty!
  • Poziom 31  
    Najprostszym programem może być Windowsowy Movie Maker. Możesz w nim obrabiać pliki avi i wmv. Czy inne formaty to nie wiem bo tylko z tych dwóch korzystam. W programie nie stanowi problemu wstawienie jakiś napisów tytułowych na początku i końcu czy banerów w formie "telewizyjnego paska".

Pozdrawiam.
  • Poziom 16  
    Nie można zablokować pobierania z YT z poziomu usera, jak już to programiści serwisu mogliby nad tym popracować - ale raczej tego nie zrobią. najlepszą metodą będzie wstawienie znaczka/nicku w filmie i tępienie w komentarzach takiego podkradacza