Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Decoder Vectra technisat a dysk multimedialny z HDD

olegord 05 Wrz 2010 01:22 2166 3
 • #1 05 Wrz 2010 01:22
  olegord
  Poziom 8  

  Witam.
  Interesuje mnie czy mozna podłączyć do decodera Vectry bez HDD jakiś dysk multimedialny z HDD, który ma podwójny tuner DVB i może rejestrować programy z TV. Może ktoś czynił takie próby bo ja dopiero zaczynam się tym interesować, a chciałbym nagrywać programy TV oraz potem móc je archiwizować np na innych dyskach, a także kopiować na HDD dysku multimedialnego np. divix z innych źródeł i je odtwarzać na TV. Vectra oferuje decoder z HDD ale nie mozna z niego nic zarchiwizować. Dysk z podwójnym tunerem umozliwia podobno jednoczesny zapis i odlądanie w tym samym czasie różnych kanałów TV, co też jest dla mnie ważne. Nie wiem tylko czy decoder będzie z takim dyskiem współpracował. Może ktoś coś doradzi w tym temacie?

 • #2 05 Wrz 2010 08:11
  hojlo1
  Poziom 35  

  Można jeszcze raz (dokładniej, bo pomieszane)?

  Jednak nie mając dojścia do softu i tak nic nie zdziałasz. :(

 • #3 05 Wrz 2010 22:19
  olegord
  Poziom 8  

  Ok. Mam zwykły decoder Vectry technisat. Szukam czegoś co mogłoby zastąpić zwykły magnetowid i było takie funkcjonalne jak on w nagrywaniu programów TV. Kupiłbym zwykłą nagrywarkę z HDD, ale wkurza mnie to, że nie mozna jednoczesnie nagrywać na niej np. TVN a w tym czasie oglądać z decodera np. Polsat, czyli tak jak na starym video. Z kolei gdybym zamówił w Vectrze ich decoder z HDD to nic z niego nie zarchiwizuję a na dysku nie da się wszystkiego trzymać w nieskończonośc. Nie odtworzę też filmów z zewnętrznych dysków lub pendriva. W sieci sprzedają dyski multimedialne HDD, które posiadają podwójny tuner DVB i wieksze mozliwości, czyli np. można nagrywać w tym samym czasie i oglądać rózne programy, a także filmy z zewnętrznych dysków. Może ktoś coś podpowie czy to dobre rozwiązanie?

  Dodano po 5 [minuty]:

  Chciałby jeszcze tylko dodać, że nie wiem czy taki dysk można podłączyć do zwykłego decodera Vectry i czy będzie poprawnie nagrywał z niego programy TV tak jak video. Jeśli ktoś ma doświadczenie w tym zakresie to proszę o informacje i porady.

 • #4 05 Wrz 2010 22:44
  dzac4
  Warunkowo odblokowany

  Nie spotkałem dysku z dekoderem.
  Dekoder z dyskiem tak.
  Czy można podłączyć?
  Zapytaj u operatora albo poczytaj instrukcję swojego dekodera!
  A pomysł masz z kosmosu.:D

 
Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson