Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Internet mobilny co kupić?

05 Wrz 2010 09:46 1748 4
  • Poziom 16  
    Witam. mam pytanie . Czy jest coś mądrzejszego od Orange Freedom Pro :?:. Chodzi mi o internet bez linii telefonicznej bo nie posiadam ale o dostęp do internetu z możliwością podpięcia laptopa i komputera stacjonarnego.
    Zwracam się z prośbą o poradę co kupić i z kim umowę podpisać, bo jak narazie znalazłem tylko Orange Freedom Pro :limit transferu 3 Gb , abonanent 49 zł na miesiąc .prędkość 1 Mb/s .
  • Poziom 43  
    Jakaś lokalna radiówka ?
  • Poziom 16  
    Są dwie radiówki ale w jednej zbyt daleko nadajnik i klapa a drugi muł jak nie wiem co
  • Poziom 15  
    z playa mają dobre promocje.
  • Poziom 12  
    Ja osobiście mam opcję Play Online 29zł, tą z promocji (o ile to tak można nazwać)...

Transfer tylko 512 kbps mimo że modem łapie u mnie UMTS i ma możliwość prędkości 7,2Mbps, 2GB ograniczenia transferu. Co do innych ofert PlayOnline jest podobnie, tyle że mają np tylko 1Mbps przy 4GB danych... Oczywiście można sobie dodatkowe pakiety danych dokupować które się opłacają (są tańsze niż sam abonament) jednak to co mają w ofercie a to co Ci przyjdzie na pierwszym rachunku jest zupełnym nieporozumieniem. Niby aktywacja i pierwszy miesiąc tylko 30 zł (1zł aktywacji + 29 zł abonamentu)... Jest to kłamstwo, na stronie piszą że to jest kwota brutto, a w rachunku który Ci przyjdzie kwota netto, a do tego wszystkiego dodatkowo chcą aby im zapłacić jakieś 50 zł (nie wiadomo nawet za co). Dlatego z góry odradzam Play, stosują tak samo jak pozostałość sieci różne chwyty marketingowe (co prawda nie dozwolone), w iPlus słyszałem że jest dobrze ale w ofercie dla Firm...