Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kopiowanie wierszy z arkusza do innych arkuszy w skoroszycie

05 Wrz 2010 10:17 1813 3
 • Poziom 9  
  Witam!
  Może ktoś pomoże. Problem jest nastepujący:
  W arkuszu1 mam dane: Kolumna A ( np: 20 nazwisk), kolumnach B,C,D dane handlowe dotyczące tych 20 ludzi. Codziennie wpływają nowe dane.
  Nastepne arkusze 2,3...21 nazywam nazwiskami tych handlowców, w których mam już skopiowane dane z poprzednich dni. Kopiowanie odbywa sie recznie.To jest:Kopiowanie nazwiska z danymi z arkusza1 i wklejanie do arkusza z nazwiskiem w kolejny pusty wiersz. Po skopiowaniu wszystkiego czyszczę zawartość arkusza1
  Jak zautomatyzować proces kopiowania za pomoca przycisku, formuły lub innego elemenu excela.
 • Poziom 42  
  Wkleiłem 3 pierwsze słowa (bez 'z') z Twojego tematu do wyszukiwarki.

  Patrzyłeś już na te tematy?
  https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1753015.html
  https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1659817.html
  https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1653808.html

  Edycja po zgłoszeniu przez autora do moderatora:
  Jeśli tym tokiem rozumowania pójdziemy, to będziemy rozwiązywać problemy: Jak wkleić kolumnę A w kolumnę B. A ja nie wiem jak wkleić kolumnę C w D... I założymy 1000 tematów, które różnić się będą wyłącznie niuansami.
 • Poziom 9  
  Jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia,to usuń swój wpis bo nikt cię o taki nie prosił. Nie będziesz musiał się nakręcać i pisać pierdoły. Może mądrzejsi od ciebie coś odpowiedzą, bo tacy pseudofachowcy jak ty zaśmiecają forum głupimi wpisami. Gdybyś wiedział jak rozwiązać problem napisałbyś kilka linijek kodu w kilka minut jak jesteś taki spec i wrzucił jako odpowiedź. A w ogóle kim ty jesteś że zabraniasz wpisywać tematy. Zadałem pytanie i czekam na odpowiedź. Wszystko zgodnie z regulaminem.

  Moderowany przez arnoldziq:

  Ostrzeżenie #1. Za drażnienie moderatora głupawymi raportami oraz za wybitnie roszczeniowy ton postu. Regulamin, punkt 16-ty.

 • Moderator Programowanie
  kemot1001 napisał:
  Gdybyś wiedział jak rozwiązać problem napisałbyś kilka linijek kodu w kilka minut jak jesteś taki spec i wrzucił jako odpowiedź.


  Widzę, że kolega nie przeczytał dokładnie regulaminu. Jeżeli chce kolega otrzymać rozwiązanie, bez nawet poświęcenia kilku chwil na przeszukanie forum, to sugeruję koledze zmienić forum na inne.

  Temat zamykam i pozostawiam jako przestrogę dla innych "wyłudzaczy kodu".