Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda Felicja-Stukanie w przednim zawieszeniu

05 Wrz 2010 22:18 4314 3
  • Poziom 9  
    Mam problem ponieważ z przodu coś stuka w zawieszeniu na początku z prawej strony,był to metaliczny dźwięk, a teraz z lewej taki trochę przytłumiony. Nie dawno wymieniałem lewy sworzeń, prawy ponoc jest w porządku, a także poduszki na amortyzatorach. Amortyzatory mimo przejechanych 90 tys. km mechanik oceniał jako dobre. I nadal nie wiem od czego może byc to stukanie?
    Za pomoc z góry dziękuję.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Moderator Samochody
    Masz tyle pieniędzy żeby w ciemno wymienić całe zawieszenie, i to też bez gwarancji powodzenia tej operacji ? Ścieżka diagnostyczna z szarpakami.
  • Poziom 9  
    Nie do końca w ciemno. Co do lewego sworznia to na przeglądzie się przyczepili, a co do poduszek to mechnik powiedział że należało by je wymienic, bo to powoduje takie stukanie.
  • Poziom 30  
    Jak je ten mechanik wymienił to to "stukanie" przeszło? Chyba jednak nie skoro piszesz że nadal "stuka" ,także napisze to co już wcześniej! Należy podjechać na stacje diagnostyczną w celu sprawdzenia tego zawieszenia a nie tak w ciemno wymieniać ,chociaż w końcu przy "takich wymianach" elementów zawieszenia natrawisz na ten który powoduje to "stukanie". Pozdrawiam!