Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda Felicja-Stukanie w przednim zawieszeniu

młody.. 05 Wrz 2010 22:18 3984 3
  • #1 05 Wrz 2010 22:18
    młody..
    Poziom 9  

Mam problem ponieważ z przodu coś stuka w zawieszeniu na początku z prawej strony,był to metaliczny dźwięk, a teraz z lewej taki trochę przytłumiony. Nie dawno wymieniałem lewy sworzeń, prawy ponoc jest w porządku, a także poduszki na amortyzatorach. Amortyzatory mimo przejechanych 90 tys. km mechanik oceniał jako dobre. I nadal nie wiem od czego może byc to stukanie?
    Za pomoc z góry dziękuję.

0 3
  • #2 05 Wrz 2010 22:47
    robokop
    Moderator Samochody

Masz tyle pieniędzy żeby w ciemno wymienić całe zawieszenie, i to też bez gwarancji powodzenia tej operacji ? Ścieżka diagnostyczna z szarpakami.

0
  • #3 06 Wrz 2010 14:32
    młody..
    Poziom 9  

Nie do końca w ciemno. Co do lewego sworznia to na przeglądzie się przyczepili, a co do poduszek to mechnik powiedział że należało by je wymienic, bo to powoduje takie stukanie.

0
  • #4 06 Wrz 2010 21:22
    RobertLodz09
    Poziom 29  

Jak je ten mechanik wymienił to to "stukanie" przeszło? Chyba jednak nie skoro piszesz że nadal "stuka" ,także napisze to co już wcześniej! Należy podjechać na stacje diagnostyczną w celu sprawdzenia tego zawieszenia a nie tak w ciemno wymieniać ,chociaż w końcu przy "takich wymianach" elementów zawieszenia natrawisz na ten który powoduje to "stukanie". Pozdrawiam!

0