Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VDO Cdr 2005 włączanie/wyłączanie z kluczyka

LeDobermann 06 Wrz 2010 15:20 2434 2
  • #1 06 Wrz 2010 15:20
    LeDobermann
    Poziom 1  

Witam.
    użytkownikiem auta z radyjkiem jak w temacie jestem od dwóch miesięcy - radyjko działało bez zarzutu do dnia kiedy zacząłem bawić się "parowaniem" nowego telefonu przez bluetooth (nie wiem czy jest związek).
    Operacja się udała, więc zacząłem dzwonić oraz odbierać rozmowy by sprawdzić czy wszystko działa jak należy.
    Podczas jednej z rozmów powciskałem jakieś przyciski i od tego momentu nie działa włączanie/wyłączanie radia z kluczyka - bez względu na to czy zgodnie z instrukcją powyższa funkcja jest włączona (IGNI ON / IGNI OFF).
    Ponadto od tego momentu wywaliło mi telefon i nie mogę go "sparować" z bluetooth.
    A ostatnio będąc w dłuższych wakacyjnych kilkugodzinnych trasach zauważyłem, że radio samo wyłącza się po godzinie grania. włączam je ręcznie i za godzinę znowu i tak w kółko.

Wszystkie pozostałe funkcje - strojenie, cd, rds, tp, zapamiętywanie stacji, przełączanie pomiędzy radiem a cd, sterowanie z kierownicy działają bez zarzutu. Kod odblokowujący radio również działa bo przed całym incydentem zmieniałem akumulator, po czym musiałem odblokować radio.
    Więc generalnie samo radio chyba nie jest zwalone - być może włączyłem jakąś funkcję, której nie mogę znaleźć albo nie ma w instrukcji?

1 2
  • #2 06 Wrz 2010 17:26
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 35  

Skoro wyłącza się po godzinie to jest brak ACC - plusa stacyjkowego.

0
  • #3 08 Wrz 2010 10:20
    daras984
    Poziom 22  

Poszukaj instrukcji obsługi tam jest ta operacja opisana na 100%, ja już nie pamiętam jak to się robiło

0