Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.
 • #1
  Jabeko
  Level 19  
  Nie jestem w temacie ale co to może być jak włanczałem radio i ono pytało o kod.Teraz po wpisywaniu kilkakrotnie kodu coś się stalo i już nie pyta o kod lecz są tylko cztery kreski o takie ( - - - - ).
  Jak to rozumieć i jak z tego wyjść.ACH TE KODOWANE RADIA
 • #2
  bol123
  Level 22  
  Stało się tak ponieważ wpisywałeś błędny numer kodu teraz musisz zostawić włączone radio tak długo aż pokaże się CODE
 • #3
  orion
  Level 23  
  i wpisać poprawny kod bo niedługo wyczerpie się limit błędów i bez programowania się nie obędzie
 • #4
  olecki
  Level 27  
  Kingston DJ jest na toshiba kontra texas...tak ze trzeba to niestety komuś zanieść aby jeśli nieznamy kodu zczytał....a wpisywać mozesz do woli...byle bys sie wnuków w tym czasie niedoczekał bo chwile schodzi zanim pusci sekwencję do wprowadzania kodu...lepiej odpalić pare dych lub postawić znajomemu elektronikowi flaszke niż czekać na cud......oczywiście jeśli nie znamy kodu...jak tak to przepraszam :D
 • #5
  Jabeko
  Level 19  
  Strasecnie interesuje mnie temat kodów lecz nie wiem gdzie zacząć edukację w tym kierunku.Nie mam nic przeciwko fachowcą lecz dla mnie jest kul gdy czegoś dokonam sam.Taka samosia.Może kto ma namiary na wiedzę w tym kierunku? :?
 • #6
  SlaweK
  Level 43  
  Polecam książki typu "Podstawy systemów mikroprocesorowych" i o mikrokontrolerach jednoukładowych. Jest wiele w księgarniach.

  SławeK
 • #7
  djlj24
  Car audio specialist
  Jest prostsza sprawa - magiczny klawisz Szukaj na górze tej strony.
  Ktoś zaraz powie, że jestem złośliwy ale wiele problemów było wałkowanych wiele razy od podstaw i to zostaje na forum. Trzeba z tego tylko korzystać.