Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic TC2171EE problem z odbiornikiem podczerwieni

14 Wrz 2004 21:12 1975 4
  • Poziom 26  
    W tych modelach odbiorniki podczerwieni często siadają ale zawsze wystarczyło wymienić trzy elektrolity i wszystko było wporządku, ale teraz coś jest jeszcze nie tak, wymieniłem kondziory jak zwsze ale niestety nie działa , nie wiem co jest. Pilot jest dobry, do odbiornika padczer. dochodzi 5V, naciskając przyciski pilota z wyjścia odbiornika podcz. jakieś sygnały wychodzą , zachowuje się tak jak sprawny, ale niestety coś jest nie tak. Za co się wziąść?
  • Poziom 26  
    Zrobiłem ten odbiornik podcz. według opisu i niestety dalej nic. Jest w tym telewizorze telegazeta taka dokładana i ona była spięta razem z tym odbiornikiem podcz. Odpiołem ją od odbiornika i podpiołem oryginalnie i dalej nic, a tam nic więcej nie ma sygnał z odbiornika idzie prosto do procesora
  • Poziom 26  
    Już jest ok! okazało się że pilot na testeże jakiś sygnał emitował ale widocznie zły bo na innym pilocie tv działa. Dzięki za zainteresowanie i POZDRAWIAM!
  • Poziom 19  
    Witam

W takich przypadkach należy zawsze mieć to na uwadze, że kwarc mógł zmienić częstotliwość i nie będzie reagował na TV. Dlatego warto zawsze sprawdzić za pomocą drugiego pilota (uniwersalnego).

Pozdrawiam Adam