Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polar TS 230 Termostat przycisk rozmrażania

07 Wrz 2010 10:23 3032 2
  • Poziom 2  
    Witam.
    Przełączyłem lodówkę w stan rozmrażania czerwonym przyciskiem na zamrażalniku, lecz teraz przycisk nie chce się wybić, przeczytałem na forum, że trzeba zdjąć termostat, lecz nie wiem jak to zrobić. Proszę o pomoc.
  • Poziom 10  
    Witam ja bym ściągnął pokrętło i tam wystaje prawdopodobnie taka blaszka z termostatu który ma chodzić po wewnętrznej części pokrętła poruszać aż wyskoczy guzik i wsadzić pokrętło tak aby ta blaszka chodziła w prowadnicy pokrętła delikatnie z wciskaniem guzika // a jak się nie da to kupić zamiennik Termostat WHIRLPOOL W2 ATEA z przyciskiem do odszraniania http://www.serwis-agd.com/p1251,termostat-whi...tea-z-przyciskiem-do-odszraniania-100-45.html tam już nie potrzeba robić takich operacji dlatego że nie ma tej blaszki jakoś w środku ten mechanizm zamontowali no i na nowy z tego co wiem jest 3miesiące gwarancji ale ja bym wolał pomalować końcówkę kapilary jakimś bezbarwnym lakierem do paznokci żeby zakonserwować bo w zamiennikach szybciej koroduje końcówka kapilary żeby już nie chodzić i się kłócić ze sprzedawcą termostatu
  • Poziom 2  
    OK, wielkie dzięki, rzeczywiście, trzeba było po prostu je ściągnąć siłą ;)