Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

The T.AMP - wzmacniacz do suba w domu

08 Wrz 2010 12:19 924 2
  • Poziom 28  
    Witam
    Posiadam w domu do kina domowego suba na dwóch głośnikach JBL GT5-15 i zasilam je dwoma wzmacniaczami Matronix WXP3K, niektórzy mogą jeszcze pamiętać te wzmacniacze.
    Na obecną chwilę okazało się że jest mi mało i szukam czegoś mocniejszego i czy wzmacniacze T.AMP nadają się do zasilania subwoofera w domu?
    Czy nie będzie obcinało dolnego pasma lub wzmacniacz się nie przegrzewał? Jak ma się moc podana przez producenta do rzeczywistej?
    Zastanawiam się nad modelem 1400 lub ewentualnie 2400 używka jak dostanę. Opłaca sie wogóle kupywać?
    Ewentualnie poproszę o inne propozycje wzmacniaczy do 1200 zł ale jeżeli będzie coś konkretnego i wartego dołożenia to i z 1500 wykrzesam.
    Pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 28  
    Wzmacniacz zakupiłem ale nie zdążyłem dobrze przetestować gdyż od razu opchnąłem suba.
    To co rzuciło mi się w uszy to bas strasznie suchy, płytki i krótki bez jakiegokolwiek mruczenia, dodatkowo wydaje się jakby miał góra 2x300rms a nie 2x1200rms.
    Po podgłoszeniu i uzyskaniu głośności podobnej do mojego poprzedniego wzmaka ( 2x300rms) zaczyna migać CLIP. CHyba trochę za szybko :/
    Pozatym nie można wzmocnić wystarczająco sygnału, nawe przekręcając pokrętła na maxa nadal sygnał jest zbyt cichy w porównaniu do reszty głośników.
    Muszę przetestować dokładniej jak zrobię nowego suba.