Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przeszukanie pojedyńczego tranpondera (ferguson)

08 Wrz 2010 12:59 3815 7
  • Poziom 7  
    Witam! cyfra plus dodała parę dni temu kanały polsatu do swojej oferty. Pierwszy raz samodzielnie "przeprogramowałem" dekoder (skanuj -> hotbird) i teraz mam tysiące porgaramów z całego świata, a polskie są na numerach 755 itp.

Dowiedziałem się, że powinienem przeszukać pojedynczy transponder, ale nie wiem jaki i generalnie nie wiem co to znaczy. Mógłby ktoś mi pomóc w tej kwestii?

Ferguson HF-8900 HD, Cyfra+

PS: szukałem gotowej listy kanałów, ale nie znalazłem aktualnej (1 wrzesień 2010), jeśli ktoś ma, to równieżbyłbym wdzięczny.

Podzrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Witam. Wgraj od nowa listę ze strony producenta.

Przeszukanie transpondera oznacza przeszukanie pojedynczej częstotliwości. Ty przeszukałeś wszystkie częstotliwości i dzięki temu masz masę kanałów, w tym wiele niepotrzebnych. Najprościej będzie wgrać od nowa listę, dlatego też podałem linka:)
  • Poziom 7  
    Dzięki wielkie! Lista kanałów już wgrana i działa. Jest tylko jeden problem.

Cytat:
    Jeżeli po wgraniu listy staną sie niedostępne kanały HD z Cyfry+,
    wtedy należy ponownie przeszukać ręcznie transponder z którego
    są nadawane te kanały, zmieniając opcję "PILOT" w danych transpondera.
    I faktycznie HD nie działają. Znowu wracamy do czarnej magii "transpondera". Da radę znaleźć w internecie jakiś tutorial na ten temat? Może w instrukcji Fergusona ze strony, którą podałeś?
  • Poziom 7  
    Dzięki Panowie! Jeszcze jedno pytanie, z czystej ciekawości. Czy jest możliwość stworzenia własnej listy programów na komputerze? Mógłbym sobie szybciej niż przez dekoder pozmieniać kolejność kanałów itp.
  • Poziom 2  
    witam
    potrzebuje nowa liste kanałów na dekoder ferguson w zwiazu z pojawieniem sie polsatu na cyfrze plus. Proszę tylko o transpondery ... Z góry dziekuje.
  • Warunkowo odblokowany
    Dawido1000 napisał:
    witam
    potrzebuje nowa liste kanałów na dekoder ferguson w zwiazu z pojawieniem sie polsatu na cyfrze plus. Proszę tylko o transpondery ... Z góry dziekuje.

Jak nie potrafisz szukać to masz wujka google.:D