Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 5310 XM jak by zblokowana?

borrysek 08 Wrz 2010 19:28 3073 2
  • #1 08 Wrz 2010 19:28
    borrysek
    Warunkowo odblokowany

Witam mam taki problem całkiem nie dawno znalazłem szczątki telefonu nokia 5310 skojarzyłem że kumpel miał taki sam uszkodzony no więc postanowiłem że reanimuje znaleźny sprzęt. Tak więc telefon się włączył na pierwszy żut oka był ok. Pierwsza wada jaka wyszła to pamięć telefonu pokazuje mi że jest mało miejsca ponieważ folder pozycje wysłane zajmuje ponad 3gb. (telefon posiada 30mb pamięci wewnętrznej) Folder ten jest pustu. Stwierdziłem wczytam ustawienia fabryczne i będzie ok. A tu jak na złość telefon po wpisaniu kodu niby się uruchamia ponownie ale nic nie resetuje wszystko zostaje tak jak było. Poszperałem w necie znalazłem kod na reset ustawien - zero reakcji. Wpisałem kod na podanie numeru imei zero reakcji pare innych kodów to samo jedyny kod jaki wskoczył to na sprawdzenie stanu napraw serwisowych czy coś takiego. Telefon posiada simlocka na plusa tak też narazie uruchamiam go bez karty ponieważ nie posiadam żadnej startówki z plusa. Ma ktoś może pomysł co z tym zrobić? Myślałem żeby oddać do serwisu na zmiane softu, miałem i tak dać na złamanie simlocka ale tak sobie myślę czy to warto ponieważ do telefonu miusiałem dokupić pare rzeczy a to już spore koszta jak na znaleźną rzecz i jeszcze dodatkowo za wymiane softu też swoje wezmą. Czekam na propozycje Pozdrawiam.

• #3 18 Wrz 2010 13:03
    borrysek
    Warunkowo odblokowany

Witam ponownie oddałem telefon do serwisu wgrali mi nowy soft złamali simlocka skasowali pieniądza i... No właśnie starej wady już niema lecz jest nowa i według mnie bardziej denerwująca od poprzedniej. Mianowicie mój telefon "muzyczny" nie posiada odtwarzacza muzyki. Właściwie posiada bo muzykę odtwarza ale go nie widać i przy próbie jego uruchomienia wyskakuje napis plik uszkodzony podobnie z radiem lecz w radiu nie działały dwie skórki na trzeciej chodzi ( tu nie wyskakiwał już komunikat, tylko był czarny ekran). Udałem się oczywiście do serwisu gdzie zostawiłem telefon, dzisiaj idę go odebrać i słyszę to nie wina oprogramowania tylko telefonu. W poprzednim sofcie grało jak ta lala i nie było problemu z tym to też tak powiedziałem panu w serwisie a on na to coś że tak bywa jak się wgrywa nowszy soft to takie rzeczy wychodzą czy czy coś w tym stylu. Zaczął się migać że sprawdzał konsultował itp itd tak też odszedłem z kwitkiem bo nic już się zrobić nie dało. Nie jestem pewien czy choćby zajrzał do fona ponieważ nawet fabrycznych ustawień nie wczytał, zrobiłem to dopiero w domu i niestety to samo. Miałem wersje softu 8 coś a teraz mam 9.42 czytałem w necie o wgrywaniu skórek do odtwarzacza ale coś mi nie idzie do radia się udało bez problemu ale z odtwarzaczem jest problem a przypuszczam że może to być po prostu wina tego że skórki nie działają tak jak to było w radiu. Proszę was o pomoc bo jak już na serwis liczyć nie można to elektroda jest chyba ostatnim źródłem ratunku.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME