Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Hyundai 2,0 CRDi rok 2004-bład recyklingu spalin (p401 p405)

08 Sep 2010 20:17 6139 1
  • Level 10  
    Witam
    Jestem posiadaczką auta Hyundai 2,0 CRDi
    Mam problem: zapaliła mi sie kontrolka "check". Udałam się do serwisu , gdzie poinformowano mnie , że wykasowano mi błedy związane z recyklingiem spalin , ze nalezy obserwować co sie będzie dalej działo. Niestety po około 2 tygodniach kontrolka ponownie sie zapaliła.
    Znajomy mechanik podłączył auto mi pod komputer i określił te dwa błędy jako P0401 - "układ recyrkulacji spalin - wykryty niewystarczajacy przepływ " , P0405 - "czujnik A cyrkulacji spalin - niski sygnał wejściowy ". Przeczyścił zawór EGR , lecz to nie dało rezulatu. Nie mozna wykasowac tych błędów .
    Zwróciłam się ponownie do serwisu , ale zaproponowali zatrzymanie auta na 2 tygodnie . Niestety wiadomo, ze koszty będa ogromne a mnie na to nie stac , poza tym nie moge pozwolić sobie na brak auta przez tak długi okres.

Bardzo prosze o jakies sugestie , które mogłabym przekazac znajomemu , czym to moze byc spowodowane , jak sobie z tym poradzić .

Pozdrawiam i liczę na odzew :)
  • Level 11  
    koleżanko podjedz do mechanika niech ci sprawdzi przepływomierz powietrza a najlepiej podstawi inny powinno pomóc