Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odblokowanie trybu 2D w 8800GT

franczez 09 Sep 2010 09:46 1457 3
    franczez
    Level 9  
    Witam. Otoz pewien czas temu korzystajac z poradnika z innego serwisu odblokowalem tryb 2D w mojej EVGA 8800GT 512DDR3. Wczoraj kolega przyniosl mi swoja INNO3D 8800GT 512DDR3. Niestety poradnik z ktorego wowczas korzystalem zostal usuniety za sprawa sprzedazy serwisu. Chcialbym sie dowiedziec czy moge swoj bios wgrac do karty kolegi lub ewentualnie czy moglby mi ktos podrzucic taki poradnik. Jesli moge wgrac moj bios prosilbym rowniez o polecenie ktore wpisywalo sie podczas flashowania karty.
    Z gory dziekuje za pomoc
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    leonheart
    Level 13  
    co rozumiesz przez odblokowanie trybu 2D ?
    franczez
    Level 9  
    W chipie G92 zablokowana jest funkcja dzieki ktorej podczas pracy w trybie 2D tzn pulpit itp spadaja taktowania karty dzieki czemu zmniejsza sie pobor mocy. Poprzez modyfikacje biosu jaka mam zrobiona juz w mojej karcie mozna odblokowac ten tryb oraz przy okazji poniesc taktowania i przestawic obtory wentylatora. Chcialbym sie dowiedziec czy moj zmodyfikowany bios moge wgrac do karty kolegi czy musze jego bios od poczatku modyfikowac?