Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uszkodzony moduł MINISEL 1200, ARDO WD128L - zlecę naprawę

tomekm_ 09 Wrz 2010 10:29 5532 1
  • #1 09 Wrz 2010 10:29
    tomekm_
    Poziom 2  

Dzień dobry,

posiadam pralko suszarkę ARDO model WD128L w której uszkodzeniu uległ MODUŁ sterowania (główny)
    jest to opinia serwisanta ARDO który zaproponował mi wymianę na nowy moduł (oryginalny)

Niestety nie stać mnie na oryginalny moduł. Pomyślałem o regeneracji starego - czy jesteście w stanie wyświadczyć taka usługę ?
    W załączeniu zdjęcie modułu. (nie widać ubytków - wypaleń itp/zimnych lutów).

Mogę moduł przesłać pod wskanazy adres. Sam będę potrafił zamontować go jak przyjdzie naprawiony.

Proszę o podanie kosztu regeneracji modułu.
    Z góry dziękuję za za angażowanie.

Oznaczenia modułu:
    MINISEL 1200
    45DX-100SX-65D
    546084500 -01

OPIS USTERKI:
    OBJAWY niepoprawnej pracy pralki:
    pralka uruchamia się - wszystko jest w najlepszym porządku do momenty wciśnięcia START (programy da się wybierać, wyświetlacz wyświetla wartości, przyciski reagują itp)
    po wybraniu programu (dzieje się identycznie na każdym wybranym programie) - wciskam przycisk start.
    i tutaj zaczynają się problemy. Pralka jak by nie mogła zaskoczyć - słychać cyknięcie przekaźnika, pralka obraca 2x bębnem - w tym samym czasie zaczyna pobierać wodę i po 2 obrotach bębna, znowu cyka przekaźnik,
    i tak w kółku - cykl 2ch obrotów bębna i startu pobierania wody następuje w 4-5 cyklach po czym przestaje - w pralce coś zaczyna buczeć (jak by pompa zawieszona) na wyświetlaczu pojawia się informacja że do końca cyklu prania pozostała 1 min i tak stoi.
    Dodatkowo po przekręceniu pokrętła na OFF drzwiczki pozostają zablokowane (pomaga wyjęcie na 5 min z kontaktu).
    Podczas prób obrotów bębna przyciski migają (jak by na 1 sem się zapałały i gasną - jak by "bateria" była za słaba... :) )
    Wspomnę iż przed usterką około 2-3 miesiące wcześniej również zaobserwowałem dziwne migotanie przycisków (ich podświetlenia) ale wtedy pralka prała normalnie.

Uszkodzony moduł MINISEL 1200, ARDO WD128L - zlecę naprawę Uszkodzony moduł MINISEL 1200, ARDO WD128L - zlecę naprawę

proszę o kontakt:
    tomek
    t.mandz(małpa)gmail.com
    lub - tutaj na forum - odezwę się.

Dodano po 43 [minuty]:

mile widziane również polecenie osoby/ serwisu :) nie uśmiecha mi się wymiana pralki :/ tym bardziej że wszystko bardzo mało używane

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • #2 25 Kwi 2011 18:45
    1221547
    Użytkownik usunął konto