Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka BOSH WLM 20440 PL lub WLM 24440 PL - proszę o opinie

09 Wrz 2010 17:55 2773 1
  • Poziom 1  
    Zastanawiam się nad kupnem pralki, prawie zdecydowałam się na zamówienie któregoś z podanych modeli przez Internet. Właśnie, prawie. Czy ktoś używa którejś z tych pralek, jak ich awaryjność, czy są dobrze zaprojektowane i wygodne w obsłudze? Czy może darować sobie te modele made in China i poszukać czegoś innego? Zależy mi na małej pralce z min. 5 kg wsadu, więc gdyby nie te modele to chyba tylko coś ładowanego od góry i zostaje szukanie od początku...
    Byłabym też bardzo wdzięczna za informację jak wykończony jest w środku bęben, czy nie ma ostrych elementów, czy te łezki z tworzywa nie są kanciaste? Zwracam na to uwagę, bo whirlpool którego mam potrafi mi pozaciągać delikatne firanki nawet gdy piorę je w cieniutkim worku i chciałabym tego nie powtarzać w nowej pralce. Akurat tego typu bębna nie mam możliwości obejrzenia na żywo, więc będę bardzo wdzięczna za informację od użytkowników pralki.
  • Poziom 17  
    Trzeba oglądnąć tam gdzie się kupuje , sprzedawca pomoże , doradzi . A jak się kupuje w internecie to trzeba pogodzić się z pewnymi niedogodnościami.